Poslovi - Oglas za posao

Menadžer za razvoj mreže poslovnica (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo

Moneda.ba je fintech kompanija koja je suštinski usmjerena na pružanje najkvalitetnijih finansijskih usluga klijentima, koristeći se najnaprednijim tehnološkim i sigurnosnim rješenjima. Nudimo brza i jednostavna rješenja za mikrokreditiranje fizičkih lica koja imaju kratkoročni nedostatak sredstava za pokrivanje redovnih i nepredviđenih troškova, a koji očekuju brz pristup dodatnom finansiranju i jedinstvenim opcijama otplate.

Kako kompanija brzo raste, pozivamo ambiciozne i predane kandidate da se prijave za poziciju Branch Expansion Managera.

Branch Expansion Manager / Menadžer za razvoj mreže poslovnica

Opis posla:

  • Pronalazak novih poslovnih prostora širom BiH (pregovaranje, procjena, profitabilnost),
  • Analiza lokacija (gradovi, konkurenti, naseljenost, geografska rasprostranjenost),
  • Pregovaranje o uslovima zakupa prostora,
  • Saradnja sa vlasnicima prostora i rješavanje potencijalnih problema,
  • Koordiniranje sa izvođačima radova za uređenje prostora,
  • Prikupljanje potrebne dokumentacije i realizacija otvorenja poslovnica,
  • Izvještavanje prema menadžmentu kompanije.

Kandidat/kinja treba ispunjavati slijedeće uslove:

  • Spremnost na putovanja unutar BiH,
  • Fleksibilnost prema radnom vremenu,
  • Posjedovanje vozačke dozvole za B kategoriju,
  • Posjedovanje automobila za potrebe poslovnih putovanja,
  • Minimalno završena srednja stručna sprema (SSS),
  • Poželjno je poznavanje engleskog jezika.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom i modernom okruženju sa mladim kolektivom, koristeći se najnaprednijim tehnološkim rješenjima,
  • Nagrade i bonuse za uspješan rad i pokazanu inicijativu u radu,
  • Naknada za korišteno gorivo u svrhu poslovnih putovanja.

Ukoliko želite biti dio mladog i uspješnog tima, prijavite se putem slijedećeg LINKA. Molimo da u toku procesa apliciranja za ovu poziciju odaberete Istočno Sarajevo kao lokaciju.

Izvor: Posao.ba

23.06.2019