Poslovi - Oglas za posao

Rukovodilac proizvodnje prehrambenih proizvoda (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Poljoprivredno-Prehrambeni studij
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Gornji Rahić, Brčko
Jezici:

Inž. Prehrambene tehnologije-konditor  Brčko, 11.5.2019.

VOĆAR d.o.o. Brčko

Gornji Rahić 112

76207 Brčko

Upućujemo poziv svim zainteresiranim inž.prehrambene tehnologije, a koji ne namjeravaju  odlazak iz BiH, da pokažu svoje sposobnosti da se odazovu na poziv i kandiduju za:

Naziv radnog mjesta: - Rukovodilac proizvodnje prehrambenih proizvoda

Opis poslova: Rukovodilac  proizvodnje  upravlja proizvodnim procesom i zaposlenicima koji učestvuju u procesu u skladu sa utvrđenim tehnologijama proizvodnje hrane i dokumentacijom primjenjenih standarda u preduzeću. Organizuje laboratorijski rad u cilju vršenja potrebnih analiza,izdaje naloge za analizu životnih namirnica,za vrijeme trajanja proizvodnje namijenjene izvozu organizuje izvoznu kontrolu i obezbjeđuje izvozni kvalitet,vodi i kontroliše evidenciju normativa, evidenciju o utrošenim sirovinama po recepturama, evidencija  i zaključenje proizvodnih naloga,  utvrđuje potrebne količine sirovina, ambalaže, u skladu sa normativima,kontroliše kvalitativni prijem sirovina,materijala,ambalaže i propisuje način skladištenja,učestvuje na sajamskim manifestacijama,radi i druge poslove iz oblasti uvođenja novih proizvoda i osvajanja novih tehnologija,usaglašavanje normativa proizvoda sa zakonskim propisima.Za svoj rad odgovoran je direktoru preduzeća.

Broj izvršilaca: 1

Potrebna stručna sprema: VSS prehramb. tehnološki fakultet

Lokacija radnog mjesta: Gornji Rahić  Brčko

Radno iskustvo: od 3-5  god u proizvodnji hrane

Radni odnos: stalni

OBEZBIJEĐEN SMJEŠTAJ ZA PORODICU, STIMULATIVNA PLATA ,TELEFON I DRUGE NAGRADE.

Ostali uslovi:

  • izražena organizacijska sposobnost, komunikativnost i sklonost ka timskom radu,
  • napredno poznavanje rada na računaru, nepušač
  • vozačka dozvola B kategorije

Kandidati koji prođu u uži krug izbora trebaju dostaviti:

Izvor: Posao.ba

15.05.2019