Poslovi - Oglas za posao

Samostalni referent za informatiku (m/ž)

Vrsta edukacije VŠS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

INA Grupa je europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina te preradi i distribuciji nafte i naftnih derivata. Za uspješnost kompanije zaslužno je preko 10.000 naših vrijednih radnika. Maloprodajnu mrežu INA Grupe u Bosni i Hercegovini čini preko 100 benzinskih stanica u kompanijama Holdina d.o.o. Sarajevo i Energopetrol d.d. Sarajevo na kojima osim goriva i maziva, našim kupcima nudimo mnogobrojne proizvode iz našeg bogatog asortimana. S ciljem ostvarenja poslovnih ciljeva i daljnjeg razvoja našeg poslovanja u Bosni i Hercegovini, u potrazi smo za novim članovima našeg tima na poziciji:

SAMOSTALNI REFERENT ZA INFORMATIKU

Mjesto rada: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1

OPIS POSLOVA:

  • Rad na operativnom održavanju IT sistema, mreža, računara i ostale IT imovine
  • Rukovođenje IT opremom i pružanje odgovarajuće podrške korisnicima
  • Sudjelovanje u standardizaciji poslovanja, praćenju životnog vijeka opreme i konsolidaciji
  • Koordiniranje realizacije informatičkih projekata
  • Sposobnost dijagnosticiranja i rješavanja IT problema
  • Predlaganje novih i inovativnih IT rješenja

PREDNOSTI:

  • Razvijene verbalne i pisane komunikacijske vještine
  • Samoinicijativnost, fleksibilnost i povjerljivost
  • Izvrsne sposobnosti upravljanja vremenom i prioritetima
  • Sposobnost rada u timskom i dinamičnom okruženju
  • Iskustvo u radu na različitim informatičkim sistemima i aplikacijama

OSNOVNI UVJETI:

  • Minimalno VŠS
  • 2+ godine relevantnog radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada na održavanju hardware-a i software-a (windows 7+, MS Office 2013+)
  • Rad na instalacijama i konfiguracijama mrežne, komunikacijske i računarske opreme
  • Spremnost za rad na terenu i fleksibilno radno vrijeme
  • Vozačka dozvola B kategorije

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Mogućnost rada i razvoja karijere u dinamičnom korporativnom okruženju u timu izvrsnih stručnjaka
  • Redovna mjesečna primanja te mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 26.4.2019. godine., putem prijave na web stranici Holdina d.o.o. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Izvor: Posao.ba

18.04.2019