Poslovi - Oglas za posao

Tehničar slabe i jake struje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektrotehnika
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici:

KONKURS

Za radno mjesto

Tehničar slabe i jake struje -   2 izvršioca

Potrebni uslovi:

  • SSS  Elektrotehnička škola IV stepen;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač;
  • Poznavanje sistema slabe i jake struje;

Glavna zaduženja:

  • izvodi sve vrste elektroinstalaterskih radova;
  • vrši postavljanje i ugradnju novih elektro instalacija;
  • vrši opravke postojeće intalacije;
  • vrši šemiranje i ugradnju razvodnih ormara i druge elektro opreme;
  • vrši opravke  i prešemiranje postojećih razvodnih ormara;
  • obavlja i druge poslove po nalogu poslovođe i glavnog inženjera;
  • odgovoran je za izvedene radove i primjenu mjera za bezbjedno i kvalitetno izvođenje radova;
  • vrši prijem materijala;
  • vrši evidenciju utrošenog materijala
  • vrši evidenciju radnih zadataka na dnevnom nivou
  • vodi građevinski dnevnik po zaduženim gradilištima.

Profil kandidata:

  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Orijentisan ka timskom radu;
  • Izražene komunikacione vještine.

Prijave sa detaljnom biografijom slati od 17.04.2019. do 26.04.2019. godine, na e-mail: info@bstelecom.ba, na fax: +387 33 636-787

ili na adresu: Branilaca Sarajeva 20, 71 000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina.

Samo kandidati koji zadovolje spomenute uslove, biti će pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

18.04.2019