Poslovi - Oglas za posao

Kalkulant (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka

Društvo sa ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu „Interlignum“ Teslić, dana 15.04.2019. godine, raspisuje:

KONKURS

za prijem u radni odnos

U skladu sa ukazanim potrebama u poslovnoj jedinici „Drvomarket“ Banja Luka, primaju se radnici na sledeća radna mjesta:

Kalkulant (M/Ž)

Uslovi:

  • SSS (poželjna je srednja stručna sprema trgovačkog ili ekonomskog smjera ali u obzir dolaze i kandidati drugih usmjerenja);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno, obuka za rad radnika će biti izvršena u okviru društva.

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovornost u radu;
  • Spremnost za timski rad.

Mjesto rada: Banja Luka.

Broj izvršilaca: 1 (jedan).

Opis poslova:

Kalkulant, između ostalog, vodi potrebnu dokumentaciju i evidencije, vrši unos i izradu faktura, vrši pripremu ponuda, vrši naplatu prodate robe, vodi računa o urednosti radnog mjesta, po potrebi vrši i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Ukoliko ste zainteresovani za neku od navedenih pozicija, pozivamo Vas da dođete lično u prostorije poslovnice „Drvomarket“ Banja Luka, koja se nalazi u Ulici Veljka Mlađenovića b.b. (u krugu Incela) ili da se javite na broj telefona: 065/566-763, kontakt osoba: Duško.

Oglas ostaje otvoren mjesec dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

16.04.2019