Poslovi - Oglas za posao

Šef maloprodajnog mjesta (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Uskoplje

INA Grupa je europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina te preradi i distribuciji nafte i naftnih derivata. Za uspješnost kompanije zaslužno je preko 10.000 naših vrijednih radnika. Maloprodajnu mrežu INA Grupe u Bosni i Hercegovini čini preko 100 benzinskih stanica u kompanijama Holdina d.o.o. Sarajevo i Energopetrol d.d. Sarajevo na kojima osim goriva i maziva, našim kupcima nudimo mnogobrojne proizvode iz našeg bogatog asortimana.

S ciljem ostvarenja poslovnih ciljeva i daljnjeg razvoja našeg poslovanja u Bosni i Hercegovini, u potrazi smo za novim članovima našeg tima na poziciji:

ŠEF MALOPRODAJNOG MJESTA

Mjesto rada: Uskoplje

Broj izvršilaca: 1

OPIS POSLOVA:

  • Rukovođenje operativnim poslovanjem maloprodajnog mjesta što uključuje odgovornost za rezultate rada maloprodajnog mjesta, uredno poslovanje te provedbu korporativnih smjernica i uputa na maloprodajnom mjestu
  • Upravljanje timom prodavača na maloprodajnom mjestu  s ciljem osiguravanja ostvarenja poslovnih ciljeva kroz kontinuiran razvoj, motiviranje  i upravljanje učinkom zaposlenih
  • Predlaganje i provedba različitih aktivnosti u cilju povećanja prodaje, unapređenja rada i rezultata maloprodajnog mjesta

OSNOVNI UVJETI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na fiskalnoj blagajni te poznavanje naplate za različite oblika plaćanja – gotovina, kartično plaćanje
  • Osnove poznavanja rada na računaru (Outlook, Word, Excel)

PREDNOSTI:

  • Prednost imaju kandidati koji vole ovaj posao, koji vole raditi sa ljudima, kontinuirano učiti i prenositi svoje znanje na druge, koji su energični, organizirani, motivirani i usmjereni na ostvarenje rezultata a Vas najbolji rezultat je uspješan tim i zadovoljni kupci
  • Iskustvo u vođenju visoko frekventnih ugostiteljskih lokacija i trgovina

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Redovna mjesečna primanja
  • Kvartalne stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 24.03.2019. godine, putem prijave na web stranici Holdina d.o.o. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Izvor: Posao.ba

19.03.2019