Poslovi - Oglas za posao

Radnici u restoranu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Mostar
Broj pozicija 40
Jezici:

Radnici u restoranu (m/ž) – McDonald’s Drive in Mostar

Kao vodeći lanac brze usluge u svijetu i u Bosni Hercegovini, McDonald’s je jedan od najvećih svjetskih brendova, poznat po izrazito visokim standardima i sinonim je za brzu i ljubaznu uslugu, najkvalitetnije proizvode, čiste i ugodne lokacije, te vrijednost koju gost dobije za svoj novac – to je zapravo i formula našeg uspjeha na koju smo ponosni.

Zato sa radošću najavljujemo otvaranje našeg novog restorana u Mostaru, te vas pozivamo da se prijavite za posao.

Ukoliko tražite perspektivan I dinamičan posao sa mogućnošću napredovanja, McDonald’s je pravo mjesto za Vas.

Zapošljavamo:

Opis radnog mjesta:

  • Priprema i posluživanje McDonald’s proizvoda
  • Rad u aktivnom i dinamičnom kolektivu
  • Profesionalan odnos prema poslu I odgovornost
  • Mogućnost kontinuiranog razvoja I napredovanja
  • Stabilno I sigurno radno mjesto

Potrebni uvjeti:

  • Završena SSS

Radni odnos:

Ukoliko želite da postanete dio našeg tima, dostavite vašu prijavu sa biografijom, slikom I kontakt  u restoranu McDonalds Mepas Mall, Kneza Višeslava i kardinala Stepinca b.b. - Mostar

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao,

Izvor: Posao.ba

17.03.2019