Poslovi - Oglas za posao

Merchandiser (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka i šire područje, Sarajevo i šira regija
Broj pozicija 2

Kompanija AGRAGOLD d.o.o. BiH, sa sjedištem u Brčkom jedna je od najstarijih distributivnih komanija iz lanca distribucije AGRANA-STUDEN Grupe. Distribucijske kompanije AGRAGOLD koje pored domaćeg bh. tržišta posluju na tržištima Slovenije, Hrvatske, Srbije, Makedonije, Albanije i Kosova zadužene su za distribuciju svih proizvoda proizvedenih u Agroindustrijskom kompleksu STUDEN Holdinga.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti kompanija AGRAGOLD d.o.o. iz Brčkog želi zaposliti dvije stručne, odgovorne i motivisane osobe na radno mjesto „Merchandiser/ Pospješivač prodaje“ u široj regiji Banja Luke i Sarajeva. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Merchandiser

Opis posla:

  • Odgovoran je za pospješivanje prodaje u datoj regiji;
  • Zadužen je za slaganje i dopunu maloprodajnih polica;
  • Odgovoran je za  praćenje lagera u pojedinačnoj maloprodaji;
  • Dužan je podnositi izvještaj prema nadređenom (dnevni, sedmični, mjesečni);
  • Odgovoran je za obavljanje ostalih poslova po potrebi, a koji su usko vezani za prethodno navedeno;

Uslovi:

  • Posjedovanje osobnog/ličnog vozila;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • SSS/VSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Poruka:

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju dostavite na adresu Industrijska br. 3, 76100 Brčko sa napomenom za koju poziciju se prijavljujete.

Rok za slanje prijava je 24.03.2019. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 3-7 dana od zatvaranja konkursa.

Izvor: Posao.ba

13.03.2019