Poslovi - Oglas za posao

Inženjer za razvoj i konstrukciju u proizvodnji (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Jajce
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski, Njemački

Jajce alloy wheels JAJCE traži 2 djelatnika na poslovima

RAZVOJ I KONSTRUKCIJA ALUMINIJSKIH FELGI I ALATA ZA LJEVANJE ALUMINIJSKIH FELGI

Uvjeti:

  • Stupanj stručnog obrazovanja – VII  (dipl. ing. strojarsva)
  • Radno iskustvo  - minimalno 12 mjeseci
  • Rada u software za izradu 3D modela (pozeljno CATIA)
  • Rada u A-Cad-u
  • Rada u Microsoft paketu programa
  • Dobro poznavanje Njemackog ili Engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje rada u Ansys software
  • Motivacija za učenje i napredovanje
  • Timski rad

Opis posla:

  • Izrada tehničke dokumetacije
  • Izarad 3D modela
  • Izrada 2D nacrta
  • Vođenje projekata i usvajanja novih proizvoda
  • Istraživanje i razvoj novih tehnologija
  • Konstruiranje alata
  • Rad na sustavu praćenja proizvodnje i sustavu osiguranja kvalitete

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Izazovan posao u dinamičnoj okolini i poticajnim radnim uvjetima
  • Stručno usavršavanje i napredovanje

Potrebna dokumentacija:

  • Životopis
  • Dokaz o stručnoj spremi
  • Dokaz o radnom iskustvu u struci
  • Eventualnu preporuku prethodnog poslodavca

Prijave sa potrebnom dokumentacijom poslati putem pošte na adresu:

“Jajce Alloy Wheels” d.o.o.

Divičani bb

70101 Jajce

Bosna i Hercegovina

Izvor: Posao.ba

13.03.2019