Poslovi - Oglas za posao

Administrativni radnik (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Pravo, Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Uslovi:

  • VSS, Pravnog ili Ekonomskog smjera
  • Engleski ili Njemački
  • CV

Opis poslova:

  • Rad sa blagajnom i gotovim novcem,
  • Arhiviranje blagajničkog dnevnika i dokumentacije,
  • Komunikacija sa strankama te odgovaranje na upite
  • Prikupljanje i vođenje evidencije računa za gorivo
  • Fakturisanje usluga
  • Ostali poslovi potrebni za nesmetano odvijanje poslovnih procesa te poslovi po nalogu nadređenog.

Zaposlenima nudimo: Osobna primanja sukladna rezultatima rada, mogućnosti za kontinuirano usavršavanje, rad u dinamičnom okruženju i timsku atmosferu.

Vašu cijenjenu molbu i CV, pošaljite isključivo putem pošte ili lično na adresu Put Života 1 Sarajevo, sa naznakom za konkurs za svaki oglas na koji konkurišete.

Prijave slati do 28.02.2018 godine.

Ponude će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.

Izvor: Posao.ba

16.02.2019