Poslovi - Oglas za posao

Prodajni savjetnik za prodaju vozila (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Uslovi:

  1. VSS
  2. CV
  3. Engleski ili Njemački jezik

Opis zaduženja:

  • Prodajni savjetnik je odgovoran za realizaciju planova prodaje
  • Iznalaženje novih kupaca i održavanje kontakta s postojećim kupcima, praćenje tržišta i provođenje standarda rada brenda
  • Očekuje se ispunjavanje ciljeva i koordinacija s ostalim povezanim odjelima

Dodatni uslovi:

  • Ima radnog iskustva u prodaji automobila
  • Posjeduje stručna prodajna znanja i vještine specifične za autoindustriju
  • Vrhunski kandidat je izrazito komunikativan i ima osjećaj za potrebe kupaca, prodajna znanja i vještine i izrazito je uporan
  • Koristi računalo i odlično poznaje engleski ili njemački jezik
  • Razvijene organizacijske sposobnosti
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo: Osobna primanja sukladna rezultatima rada, mogućnosti za kontinuirano usavršavanje, rad u dinamičnom okruženju i timsku atmosferu.

Vašu cijenjenu molbu i CV, pošaljite isključivo putem pošte ili lično na adresu Put Života 1 Sarajevo, sa naznakom za konkurs za svaki oglas na koji konkurišete.

Prijave slati do 28.02.2018 godine.

Ponude će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.

Izvor: Posao.ba

16.02.2019