Poslovi - Oglas za posao

Komercijalni savjetnik (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka

Zbog povećanog obima posla, kompanija "Rapić" d.o.o Gradiška raspisuje konkurs za radno mjesto:

Komercijalni savjetnik

USLOVI:

  • VSS-stočarski Ili veterinarski smjer
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (min. 3 godine)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika
  • Sklonost prema timskom radu
  • Razvijene komunikacijiske i pregovaračke sposobnosti
  • Snalažljivost, fleksibilnost, ljubaznost, odgovornost i korektnost u obavljanju zadataka
  • Želja za učenjem i poslovnim usavršavanjem

 OPIS RADNOG MJESTA:

  • Obilazak postojećih kupaca  i uspostavljanje poslovnog odnosa s potencijalnim novim kupcima
  • Ugovaranje i prodaja robe
  • Kreiranje narudžbe i pravovremeno prosljeđivanje iste komercijalnom kontrolingu unutar firme
  • Odgovornost za realizaciju prodajnih planova, kao i naplatu prodane robe
  • Briga o izloženosti proizvoda i stanje lagera kod kupaca
  • Konstantno praćenje promjena i zahtijeva na tržistu
  • Izrada sedmičnih izvještaja nadređenom licu
  • Pružanje stručnih savijeta kupcima o načinu upotrebe proizvoda
  • Praćenje aktivnosti i cijena konkurencije
  • Konstantna komunikacija sa kolegama iz proizvodnog sektora

NUDIMO:

  • Redovna primanja uz stimulativnu zaradu čija visina zavisi od ostvarene mjesečne prodaje
  • Službeni automobil, telefon i tablet
  • Mogućnost konstantnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u preduzeću koji je lider na tržištu BiH u prodaji stočne hrane
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u izrazito mladom, zdravom i profesionalnom okruženju

Ukoliko posjedujete sve što nam je potrebno, pošaljite svoj CV zajedno sa dokumentima kojima se dokazuje ispunjavanje navedenih uslova na:

  • poštom na adresu: "RAPIĆ" d.o.o. Gradiška, Put srpske vojske 69, 78 400 Gradiška (sa naznakom "Prijava na konkurs")

Prijave se mogu dostaviti do 01.03.2019.godine.

Samo oni kandidati koji budu izabrani u uži krug biće pozvani na razgovor.

Izvor: Posao.ba

16.02.2019