Poslovi - Oglas za posao

Profesor klavira (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

Javna ustanova Muzička škola « Vlado Milošević» Banja Luka

Profesor klavira – 1 izvršilac –  na određeno vrijeme do povratka radnika sa bolovanja, a najkasnije do kraja nastavne 2018/2019 godine i

Profesor etnomuzikologije, istorije muzike, horske partiture i muzički instrumenti -1 izvršilac – pripravnik-  na određeno vrijeme do povratka radnika sa bolovanja, a najkasnije do kraja nastavne 2018/2019 godine.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Pored opštih uslova utvrđenih zakonom o radu, kandidati treba da ispunjavaju i posebne uslove utvrđene Zakonom o srednjem i osnovnom obrazovanju i vaspitanju.

U radni odnos se prima lice sa  radnim iskustvom sa položenim stručnim ispitom za radna mjesta pod rednim brojem 1 , a za  radno mjesto pod rednim brojem  2. u radni odnos se prima pripravnik.

Uz prijavu se prilažu:

-ovjerena fotokopija diplome o završenom prvom ciklusu studijskog programa u kojoj je navedeno stručno zvanje u određenoj oblasti ili ekvivalent, diploma muzičke akademije,

-pod tačkom 1. diplomirani muzički umjetnik – pijanista (klavir)

-pod tačkom 2. diplomirani teoretičar umjetnosti, 240 ECTS , muzički pedagog i teoretičar

-uvjerenje o položenom stručnom ispitu (izuzev pod tačkom 2.)

-uvjerenje da nije pravosnažnom presudom osuđivano za krivična djela učinjena protiv  dostojanstva ličnosti , morala , službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem,

-izvod iz matične knjige  rođenih  ili ovjerena kopija lične karte,

-uvjerenje o državljanstvu RS ,

-dodatak diplomi, koji sadrži podatke o prosjeku ocjena tokom studiranja ili uvjerenje  visokoškolske ustanove o prosjeku ocjena tokom studiranja,

-uvjerenje izdato od Zavoda o zapošljavanju  o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica,

-uvjerenje o radnom  stažu izdato  od  ranijeg poslodavca, ukoliko je raspisan konkurs  za prijem u radni odnos lica sa iskustvom,

-uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu člana porodice poginulog borca odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije porodice poginulog borca,

- uvjerenje opštinskog/gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu ratnog vojnog invalida odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije ratnog vojnog invalida,

-uvjerenje opštinskog /gradskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu borca odbrambeno-otadžbinskog rata RS, ako se radi o kandidatu iz kategorije borca.

Potpisanu prijavu sa svim podacima ( adresa, broj mobilnog telefon i drugo ) i dokazima o ispunjavanju navedenih uslova dostaviti lično ili putem pošte na adresu : Javna ustanova Muzička  škola „Vlado Milošević“ Banja Luka, ulica  Jovana Dučića broj  23.

Intervju i test sa kandidatima koji su dostavili potpune i blagovremene prijave, odnosno koji ispunjavaju uslove konkursa obaviće se dana  22.02.2019. godine u 12,00 časova u prostorijama muzičke škole.

Кandidati se neće posebno pozivati na testiranje i intervju, a ako se ne pojave, smatraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Кandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih dokumenta i te kopije neće biti vraćene kandidatima.

Izabrani kandidat će naknadno a prije zasnivanja radnog odnosa dostaviti ljekarsko uvjerenje o psihofizičkoj sposobnosti za rad sa učenicima, koje ne može biti starije od 6 mjeseci.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Кonkurs je otvoren  7 dana od dana objavljivanja.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

15.02.2019