Poslovi - Oglas za posao

Кoordinator za osiguranje kvaliteta (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bijeljina
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

OPIS RADNOG MJESTA

Na osnovu člana 89. Zakona o visokom obrazovanju ( Službeni Glasnik Republike Srpske br. 73/10), Slobomir P Univerzitet raspisuje

                                          К O N К U R S

-Za radno mjesto Кoordinator za osiguranje kvaliteta na Slobomir P Univerzitetu, 1 izvršilac

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Uz prijavu dostaviti sljedeću dokumentaciju:

biografija,

diploma,

uvjerenje o položenim ispitima,

uvjerenje o državljanstvu,

rodni list,

Pored uslova propisanih Zakonom, potrebno aktivno poznavanje engleskog jezika.

Prijave sa navedenom dokumentacijom slati na adresu Slobomir P Univerzitet, PF 70, Slobomir, 76 300 Bijeljina.

Кonkurs je otvoren 7 dana od dana objavljivanja.

Za sve ostale informacije možete se obratiti na telefone:055/ 231 153, 053/ 209 621

info@spu.ba

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

14.02.2019