Poslovi - Oglas za posao

Stručni savjetnik direktora (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Na osnovu čl. 20. Statuta Fonda za zaštitu okoliša F B i H („Službene novine F BiH br. 33/06), te Pravilnika o  unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta (broj: UO-01-3-3-3-7/2016 od 30.08.2016. godine) i Pravilnika o radu Fonda za zaštitu okoliša F BiH (broj: 01-04-1-162/2016 od 03.06.2016. godine), a u vezi sa Odlukom direktora o raspisivanju konkursa za prijem radnika broj: 01-04-1-11/2019 od 07.02.2019. godine, Fond za zaštitu okoliša F BiH, raspisuje

K O N K U R S

za prijem radnika

Stručni savjetnik direktora – 1 izvršilac, na neodređeno vrijeme, uz obavezan probni rad u trajanju od tri (3) mjeseca

Opis poslova:

  • Sagledava, inicira i predlaže značajna pitanja iz djelokruga Fonda
  • Savjetuje direktora o pojedinim pitanjima
  • Sudjeluje u ostvarivanju poslovnih ciljeva
  • Sudjeluje u osiguravanju učinkovitih i pravovremenih odvijanja poslovnih procesa
  • Brine o namjenskom trošenju sredstava Fonda
  • Vrši i druge poslove po nalogu direktora koji se odnose na poslove ovog radnog mjesta
  • Za svoj rad odgovara direktoru Fonda

Posebni uslovi: VSS, tehničke, biotehničke ili društvene struke, najmanje 3 godine radnog iskustva nakon sticanja stručne spreme, poznavanje engleskog jezika i poznavanje rada na računaru.

Pravo prijave na Konkurs imaju kandidati koji pored navedenih uslova ispunjavaju i opće uslove:

  • da je stariji od 18 godina, odnosno da nije stariji od 65 godina
  • da je državljanin BiH

Kandidati treba da dostave sljedeću dokumentaciju:

  • biografiju
  • diplomu o završenoj stručnoj spremi
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika
  • dokaz o poznavanju rada na računaru
  • izvod iz matične knjige rođenih  (ne stariji od 6 mjeseci)
  • uvjerenje o državljanstvu (ne starije od 6 mjeseci)
  • potvrdu o radnom stažu ili radnom iskustvu

Svi dokumenti se prilažu u originalu ili ovjerenoj kopiji. Ovjerene kopije ne smiju biti starije od 6 mjeseci.

Prijave sa potrebnim dokumentima dostavljaju se u roku od 10 dana od objavljivanja Konkursa na adresu:

Fond za zaštitu okoliša F BiH

Ul. Hamdije Čemerlića br. 39a

71 000  S a r a j e v o

uz naznaku:

„Prijava za radno mjesto – br. 1“

Nepotpune i neblagovremene dostavljene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Svi kandidati koji ispunjavaju opće i posebne uslove iz Konkursa, biće pozvani na usmeno i pismeno testiranje.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

13.02.2019