Poslovi - Oglas za posao

Referent u računovodstvu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Bom impeks, jedna od vodećih kompanija u BiH i regionu iz oblasti prerade i distribucije kafe , zbog širenja poslovnih aktivnosti, oglašava slijedeće radno mijesto

REFERENT U RAČUNOVODSTVU

za teritoriju Banja Luka, 1 (jedan) izvršilac.

Opis poslova:

  • Blagajničko poslovanje, izvodi, putni nalozi
  • Robno materijalno knjigovodstvo
  • Plaćanje INO doznake, javnih prihoda i opšti nalozi- elektronski
  • Evidentiranje ulazne dokumentacije kroz KUF ili financijske naloge
  • Protokolisanje ulazne i izlazne dokumentacije
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  • Ostali administrativni poslovi po nalogu nadređenih

Uslovi:

  • SSS/VSS ekonomskog smjera
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Analitičnost, sistematičnost, organizovanost, odgovornost i rad u timu
  • Samostalnost i proaktivnost u rješavanju problema
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru u MS office-u
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Prijave sa biografijom poslati do 20.02.2019. na adresu:

Bom impeks,doo

Jovana Bijelića bb,

78000 Banja Luka

Izvor: Posao.ba

12.02.2019