Poslovi - Oglas za posao

Vodeći specijalist za ljudske resurse (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

INA Grupa je europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina te preradi i distribuciji nafte i naftnih derivata. Za uspješnost kompanije zaslužno je preko 10.000 naših vrijednih radnika. Maloprodajnu mrežu INA Grupe u Bosni i Hercegovini čini preko 100 benzinskih stanica u kompanijama Holdina d.o.o. Sarajevo i Energopetrol d.d. Sarajevo na kojima osim goriva i maziva, našim kupcima nudimo mnogobrojne proizvode iz našeg bogatog asortimana.

S ciljem ostvarenja poslovnih ciljeva i daljnjeg razvoja našeg poslovanja u Bosni i Hercegovini, u potrazi smo za novim članovima našeg tima na poziciji:

VODEĆI SPECIJALIST ZA LJUDSKE RESURSE

Mjesto rada: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1

Tip ugovora: na određeno, sa mogućnošću produženja ugovora na neodređeno

OPIS POSLOVA:

  • Regrutacija i selekcija kandidata
  • Kreiranje i koordiniranje provedbe indukcijskih planova za nove zaposlenike
  • Priprema, koordinacija i provedba trening i talent programa, obuka i usavršavanja zaposlenika
  • Provedba različitih inicijativa vezanih za povećanje angažiranosti zaposlenika i razvoj korporativne kulture
  • Koordinacija i provedba sistema upravljanja radnim učinkom

OSNOVNI UVJETI:

  • Visoka stručna sprema
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje MS Office (osobito Excel i Power Point)
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

PREDNOST imaju kandidati koji:

  • vole raditi u dinamičnom radnom okruženju i koji su timski igrači
  • posjeduju izvrsne komunikacijske, organizacijske i analitičke sposobnosti
  • su otvoreni, proaktivni i spremni dalje učiti i profesionalno se usavršavati te svoje znanje dijeliti sa drugima
  • posjeduju relevantno radno iskustvo u vođenju regrutacija i selekcija

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Mogućnost rada i daljnjeg profesionalnog razvoja u timu posvećenih i stručnih HR profesionalaca
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 20.02.2019. godine, putem prijave na web stranici Holdina d.o.o. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Izvor: Posao.ba

10.02.2019