Poslovi - Oglas za posao

Komercijalista za prodaju prema industrijskim kupcima (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Jezici:

KOMERCIJALISTA ZA PRODAJU PREMA INDUSTRIJSKIM KUPCIMA

Opis posla:

  • Predstavljanje kompanije na profesionalan način.
  • Identifikovanje novih kupaca i uspostavljanje i razvijanje partnerskih odnosa.
  • Razvijanje i održavanje partnerskih odnosa sa postojećim kupcima.
  • Predstavljanje novih proizvoda, istraživanje potreba klijenata i davanje povratne informacije.
  • Kontinuirano upoznavanje kupaca sa asortimanom i benefitima proizvoda i usluga koje zastupa.
  • Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu i izvještavanje nadređenih o tome.

Opšti uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Vozačka dozvola "B" kategorije.
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, Internet).
  • Odlične komunikacijske i pregovaračke vještine.
  • Samostalnost u radu i sposobnost za timski rad.
  • Analitičnost i odgovornost.
  • Timska orijentacija i sposobnost preuzimanja inicijative.
  • Spremnost na terenski rad.
  • Dobro poznavanje BiH industrije.

Posebni uslovi: Prednost će imati kandidati sa iskustvom u prodaji prema industrijskim kupcima.

Nudimo Vam:

  • Napredovanje u karijeri.
  • Rad u ugodnoj atmosferi.
  • Službeni automobil.
  • Službeni telefon.

Napomena:

Uz kraću biografiju obavezno priložiti i jednu fotografiju.

Nepotpune prijave i prijave kandidata bez radnog iskustva se neće razmatrati.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i sa njima će se obaviti razgovor.

Prijavu na oglas i potrebnu dokumentaciju slati na fax: 051/354-797

Rok trajanja oglasa: 30 dana

Izvor: Posao.ba

08.02.2019