Poslovi - Oglas za posao

Skladištar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Jezici:

SKLADIŠTAR

Opis posla:

  • Prijem i izdavanje robe u skladištu
  • Kvalitativna i kvantitativna kontrola robe pri prijemu i izdavanju robe
  • Utovar/istovar i smještanje robe unutar skladišta
  • Odgovornost za robu i sredstva za rad u skladištu
  • Redovni i kontrolni popid robe u skladištu
  • Samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
  • Održavanje reda i čistoće u skladištu i krugu skladišta

Opšti uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Vozačka dozvola "B" kategorije.
  • Tačnost, preciznost i sistematičnost

Napomena:

Uz kraću biografiju obavezno priložiti i jednu fotografiju.

Nepotpune prijave i prijave kandidata bez radnog iskustva se neće razmatrati.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani i sa njima će se obaviti razgovor.

Prijavu na oglas i potrebnu dokumentaciju slati na fax: 051/354-797

Rok trajanja oglasa: 30 dana.

Izvor: Posao.ba

08.02.2019