Poslovi - Oglas za posao

Radnik u proizvodnji (slastičar) (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ugostiteljstvo
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2
Jezici:

La Delicia doo

Ulica: Patriotske lige 38

Sarajevo: 04.02.2019. godine

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Kafe slastičarna La Delicia na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem radnika. Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg tima i pružanju vrhunske usluge.

KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:

  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • želite da se edukujete kod najvećih stručnjaka u slastičarstvu
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno

Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Nudimo vam sljedeću poziciju:

2 izvršioca

Opis posla:

  • priprema i izrada slastica, kolača, krema i tijesta
  • primjena higijenskih standarda (HACCP)

Uslovi posla:

  • srednja stručna sprema
  • poželjno radno iskustvo kao samostalni slastičar
  • odlično poznavanje klasičnog i modernog slastičarstva
  • samostalnost u izradi dekoracija i torti
  • odgovornost u radu, sklonost timskom radu

Svi zainteresovani mogu se prijaviti sa kratkim opisom (biografijom) lično na adresu: Patriotske lige 38 radnim danima od 08:00 – 16:00 h

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao.

Izvor: Posao.ba

05.02.2019