Poslovi - Oglas za posao

Rukovodilac Poslovne jedinice Sarajevo (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Zbog ukazane potrebe, firma Milch Product Smajić doo raspisuje konkurs za prijem radnika na radno mjesto:

Rukovodilac Poslovne jedinice Sarajevo

1 izvršilac

Opis posla:

  • Rukovodi i organizuje sektor prodaje
  • Kreira i sprovodi strategiju i planove kako prodaje, tako i naplate
  • Prema potrebi, obilazi kupce i pronalazi nove
  • Priprema analize i izvještaje za direktora, a vezane za prodaju i naplatu
  • Vrši superviziju tima komercijalista,vozača te ostalih uposlenih

Posebne vještine:

  • Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost dobrog planiranja i sprovođenja poslova i zadataka
  • Razvijene sposobnosti komunikacije i pregovoranja
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • VSS Ekonomskog smjera
  • Odlično poznavanje rada na računaru MS Office paket, posebno Word i Excel
  • Minimum 5 godina radnog iskustva u prodaji
  • Potrebno radno iskustvo u rukovođenju i organizovanju
  • Vozačka B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Prijave možete izvršiti putem broja telefona 035/662-200.

Izvor: Posao.ba

23.01.2019