Poslovi - Oglas za posao

Trgovac/Dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo, Vogošća, Ilijaš
Broj pozicija 2

Zbog konstantnog širenja maloprodajne mreže i povećanja obima posla „AUTO DE-MI“ raspisuje oglas za poziciju:

TRGOVAC (DOSTAVLJAČ)

(SARAJEVO,VOGOŠĆA, ILIJAŠ)

više izvršilaca

Opis radnog mjesta:

  • Neposredan rad sa kupcima, obilasci po potrebi
  • Prodaja i naplata robe iz asortimana kompanije
  • Izlaganje robe i postavljanje cijena
  • Održavanje urednosti maloprodajnog objekta, prema standardima kompanije
  • Dostava robe
  • Saradnja sa nadređenim rukovodstvom

Posebne vještine:

  • Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • Poznavanje auto dijelova
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Dodatne informacije na telefon: 051/450-314, a sve prijave možete slati putem pošte na adresu:

DE-MI Promet doo

ul. Veljka Mlađenovića 12

78 000 Banja Luka

Bosna i Hercegovina.

Izvor: Posao.ba

09.12.2018