Terenski komercijalist – odjel specijalizirane trgovine (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: regija Tuzla, regija Banja Luka, regija Hercegovina
Broj pozicija 3

Schachermayer d.o.o. je jedna od vodećih evropskih firmi koje se bave prodajom okova za namještaj i građevinsku stolariju, alata i pričvrsne tehnike, dijelova za završnu obradu u građevinarstvu i metalnoj industriji. Radi širenja poslovanja raspisujemo konkurs za prijem kandidata za sljedeća radna mjesta:

Terenski komercijalisti – odjel specijalizirane trgovine

Područje djelovanja

  • regija Tuzla – 1 izvršilac
  • regija Banja Luka – 1 izvršilac
  • regija Hercegovina – 1 izvršilac

Na ovoj poziciji odgovorni ste za brigu o postojećim i akviziciju novih partnera u sektoru bau centara, trgovina građevinskim materijalom, željezarija i stovarišta.

Opis radnog mjesta:

  • obilazak kupaca, prezentacija i prodaja proizvoda
  • komunikacija i unapređenje odnosa sa postojećim i akvizicija novih kupaca
  • analiza tržišta, izrada ponuda, narudžbi i naloga,  te definisanje ostalih uslova prodaje
  • praćenje i kontrola primjene uslova prodaje i naplate, kao i narudžbi kupaca
  • predlaganje i provođenje aktivnosti u cilju postizanja prodajnih ciljeva i unapređenja prodaje
  • sudjelovanje u planiranju prodajnih aktivnosti i analiza ostvarenih rezultata

Minimalni uslovi:

  • poznavanje tržišta i djelatnosti iz sektora trgovina željeznim materijalima, građevinskom robom i namještajem
  • minimalno SSS, poznavanje rada na računaru, poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
  • organizacijske sposobnosti, sposobnost komunikacije sa kupcima i internim saradnicima, sposobnost pregovaranja, sposobnost rada pod pritiskom
  • samoinicijativnost, dinamičnost, komunikacijske vještine
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • kvalitetne uslove rada
  • stimulativna redovna primanja
  • mogućnost stručnog usavršavanja

Ukoliko ste orjentisani na dugoročnu suradnju, smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite se dokazati u radu u jednoj kvalitetnoj sredini, molimo da Vaše prijave, sa naznakom »PRIJAVA ZA POSAO « i obaveznim navođenjem odjela, najkasnije do 16.12.2018 pošaljete na adresu: Džemala Bijedića 156, Sarajevo

Izvor: Posao.ba

04.12.2018