Poslovi - Oglas za posao

Menadžer benzinske pumpe (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Vogošća
Jezici:

MENADŽER benzinske pumpe (m/ž)

Mjesto rada: Igmanska 6a, Vogošća

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje administracije i dokumentacije nužne za funkcioniranje prodavaonice
  • Operativno organiziranje prodaje i rada po smjenama kao i vođenje evidencije prisutnosti i angažmana zaposlenih prodavača
  • Narudžba i zaprimanje robe u optimalnom vremenu kao i praćenje ispravnosti prijema robe i dokumenata koji je prate
  • Materijalna, finansijska i robna odgovornost za maloprodajni objekt
  • Vođenje evidencije o adekvatnom opremanju prodavaonice robnim asortimanom
  • Aktivno učestvovanje u procesu same prodaje
  • odgovornost za rad benzinske pumpe u smislu prodaje, izloženosti robe, osoblja,evidentiranja prometa, tehničke funkcionalnosti, a sve u skladu sa pozitivnim zakonskim propisima
  • organiziranje i koordiniranje zaposlenika, radnog vremena,radnih zadataka, odgovornost za uredno poslovanje trgovine, vođenje zakonih evidencija, motivacija i obuka zaposlenih
  • predlaganje i provođenje akcija vezanih za povećanje prometa
  • poslovi vezani za zaštitu na radu i zaštitu od požara, te propisani monitorinzi
  • organizacija i praćenje rada na autopraonici
  • obavljanje dnevnih, sedmičnih, mjesečnih kontrola i izrada ivještaja

Uvjeti:

  • SSS ekonomskog ili trgovačkog smjera /VŠS/VSS
  • minimalno 3 godine radnog iskustva, prednost iskustva rada na benzinskim pumpama
  • izuzetno izražene organizacijske sposobnosti, komunikativnost, otvorenost
  • visok nivo samostalnosti u radu, inovativnost
  • sposobnost rada s ljudima i spremnost na timski rad
  • poznavanje rada na PC kasi i u MS Office okruženju
  • vozačka dozvola B kategorije
  • obavezna potvrda o nekažnjavanju

O rezultatima natječaja biti će obaviješteni isključivo kandidati koji uđu u uži izbor.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo da Vašu prijavu na natječaj  dostavite na  adresu: „AME“ d.o.o.  Podružnica Vogošća, Ul. Igmanska 6a- Vogošća

Izvor: Posao.ba

20.11.2018