Poslovi - Oglas za posao

Arhitekt – dizajner enterijera (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Fabrici namještaja “Gmp Kompani” d.o.o. potreban:

Arhitekt – dizajner enterijera (1 izvršilac)

Uslovi:

  • VSS (poželjno AGF, ili srodnih oblasti),
  • minimalno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od 1 godinu,
  • poznavanje MS Office osnovnog programskog paketa,
  • modelovanje namještaja u softverima za 3D vizuelizaciju (3D Max, ArchiCad),
  • aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • vozač B kategorije.

Opis radnog mjesta:

  • rad sa klijentima prilikom opremanja stanova i poslovnih prostora kroz izradu idejnih enterijerskih rješenja, zatim (2D/3D) prezentacija istih,
  • učestvovanje u uređenju izloga u salonu, zatim izrada ponuda za kupce i tenderske dokumentacije,
  • snimanje predmetnog prostora na adresi klijenta,
  • praćenje svjetskih i domaćih trendova vezanih za dizajn enterijera.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na web sajtu www.gmpkompani.com ili lično doći u firmu na adresu Bilećka 2F 78000 Banjaluka i tu predati CV ili biografiju.

Sve informacije na 051/585-384.

Izvor: Posao.ba

08.11.2018