Poslovi - Oglas za posao

Smjenski nadzornik mašinskih poslova (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Olovo
Broj pozicija 4
Jezici:

Smjenski nadzornik mašinskih poslova (m/ž) - Geomet d.o.o

Lokacija: Olovo

Geomet d.o.o Olovo

Husein kapetana Gradaščevića

71340 Olovo,

Raspisuje

K O N K U R S

za prijem u radni odnos

Smjenski nadzornik mašinskih poslova (4 izvršioca)

Opis poslova

  • Rukovodi grupom radnika u smislu kvalitetnog i brzog izvršavanja dobivenog radnog zadatka, neposredno sam učestvuje u izvršenju radnog zadatka
  • Izvršiocima daje određene upute stručno – tehničke prirode, a posebno vodi računa o bezbjednosti i sigurnosti pri izvođenju radnog zadatka
  • Vrši pregled mašinskihpostrojenja na pogonu
  • Da se brine i preuzima mjere sprečavanja kvarova na opremi
  • Da svakog radnika za koje je odgovoran upozna sa uslovima, opasnostima i drugim štetnim posledicama u vezi sa radom, propisima i normativima zaštite na radu
  • Lično prisustvuje i kordinira grupni rad te daje upute za siguran rad

Uslovi:

  • Završena srednja mašinska škola
  • Dvije godine radnog iskustva u podzemnoj eksploataciji nakon položenog stručnog ispita
  • vozačka dozvola B kategorije
  • iskustvo u upravljanju terenskim vozilima 4x4

Posebni uslovi:

  • položen stručni ispit za nadzor iz oblasti rudarstva

Nudimo:

  • stimulativna i redovna primanja
  • rad u mladom i izuzetno kvalitetnom timu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja u internacionalnoj kompaniji.

Mjesto rada

Olovo

Rok za prijavu je 16.09. 2017. godine.

Prijave, uz priloženu biografiju, diplomu, potvrdu/ uvjerenje o radnom stažu te potvrdu o položenom stručnom ispitu, dostavite na email: office@geomet.ba

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Kandidati koji ne budu dostavili potpunu dokumentaciju neće biti uzeti u razmatranje.

Izvor: posao.ba

18.08.2017