Poslovi - Oglas za posao

VKV Majstor u radionici (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

Kvalifikacioni uslovi za poziciju VKV MAJSTOR U RADIONICI

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Srednja školska sprema III ili IV stepen

Opis posla:

  • Rad u i oko radionice sa raznim alatima i mašinama (bravarski, elektro i mašinski radovi, zavarivanje i slično)
  • Priprema, rezanje, obrada i oblikovanje dijelova konstrukcija u radionici
  • Postavljanje, namještanje, spajanje konstrukcija i popravljanje
  • Montaža opreme i njenih dijelova radi pustanja u rad sistema

Poželjno je da posjeduje kvalitete:

  • spremnost na timski rad
  • Realizacija projektnih zadataka uz racionalno korištenja resursa firme
  • Održavanje kvalitete radnog okruženja
  • Kvalitetno i pravovremeno obavljanje radnih zadataka

Mi nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje;
  • Timsku podršku;

Kako se prijaviti:

  • Donesite svoje prijave lično na našu adresu svaki radni dan od 08:00h do 16.00h

Broj izvršitelja: 1

Rok za prijavu: 30 dana od dana objave oglasa.

Izvor: Posao.ba

17.10.2018