Poslovi - Oglas za posao

Računovođa (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Vitez
Jezici:

Poduzeće Ovnak d.o.o. raspisuje oglas za radno mjesto:

RAČUNOVOĐA M/Ž

OPIS POSLA ZA RAČUNOVOĐU:

  • Vršenje knjiženja ulaznih i izlaznih faktura – faktura (KIF i KUF) i izrada kalkulacija;
  • Analiziranje robne kartice i praćenje zaliha robe, repromaterijala i proizvoda;
  • Unos i ažuriranje podataka o artiklima i proizvodima - normativi;
  • Kontrolisanje računske, logičke i formalne ispravnosti i potpunosti primljene dokumentacije u skladu sa zakonom i internim propisima Društva;
  • Praćenje svih kretanja u robno-materijalnom knjigovodstvu: nivelacije, interne otpremnice i drugo;
  • Priprema podataka za izradu finansijskih izvještaja i učestvovanje u njihovoj izradi;
  • Primjena računovodstvenih politika i računovodstvenih propisa;

UVJETI:

  • Završen ekonomski fakultet, smjer računovodstvo i finansije;
  • Licenca ovlaštenog računovođe;
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Poželjno poznavanje rada na računovodstvenom programu KOMP-ING;
  • Minimalno 2 godine iskustva na navedenim radnim zadacima;
  • Izvrsno poznavanje računovodstvenog poslovanja, zakonskih propisa i poreske regulative;
  • Preciznost i analitičnost u radu, proaktivnost;
  • Poznavanje rada na računaru: Excel, Word, Outlook;

Oglas je otvoren do 19.10.2018.

Prijave možete dostaviti osobno ili putem pošte na adresu:

Ovnak d.o.o.

PC 96 – 2

72250 Vitez

Izvor: Posao.ba

12.10.2018