Poslovi - Oglas za posao

Elektronički tehničar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Vitez

Poduzeće Ovnak d.o.o., P.J. Autocentar Ovnak, raspisuje oglas za radno mjesto:

ELEKTRONIČKI TEHNIČAR

OPIS POSLA ZA ELEKTRONIČKOG TEHNIČARA:

  • Dijagnostika i otklanjanje kvarova na elektronskim i električnim sistemima motornog vozila uz korištenje suvremenih dijagnostičkih uređaja;
  • Montaža i demontaža elektroničkih komponenti motornog vozila;
  • Izrađivanje, ažuriranje i upravljanje tehničkom i tehnološkom dokumentacijom;

UVJETI:

  • SSS;
  • Radno iskustvo na poslovima defektaže kvarova na električnim i elektronskim sklopovima motornih vozila i rada na dijagnostičkim uređajima;
  • Iskustvo u primjeni osnovnih znanja elektrotehnike i elektronike na električne i elektronske uređaje u motornom vozilu;
  • Osposobljenost za ugradnju, ispitivanje i zamjenu električnih i elektronskih komponenti na vozilima;

Oglas je otvoren do 19.10.2018.

Prijave možete dostaviti  osobno ili putem pošte na adresu:

Ovnak d.o.o.

PC 96 – 2

72250 Vitez

Izvor: Posao.ba

12.10.2018