Poslovi - Oglas za posao

IT Administrator (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Ljubuški
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Džajić-Commerce d.o.o.

A.G.Matoša bb,

88320 Ljubuški

Renomirana BH tvrtka za uvoz i distribuciju poznatih svjetskih brandova, zbog povećanog obima posla i proširenja asortimana, raspisuje natječaj za radno mjesto:

1 izvršitelj

Uvjeti:

  • formalno obrazovanje o informacijskim tehnologijama - stručni studiji za elektrotehniku i informacijsku tehnologiju, računarstvo, komunikacije, specijalistički tečajevi...
  • sposobnost logičko - analitičkog razmišljanja, smisao za rješavanje tehničkih problema
  • orijentiranost ka korisnicima: strpljivost u komunikaciji, sposobnost prepoznavanja potreba korisnika, sposobnost pojašnjenja pojmova i postupaka korisnicima na jednostavan način
  • sklonost ka učenju novih sadržaja i spremnost na stalno usavršavanje, praćenje i usvajanje novih znanja
  • odlično poznavanje MS operativnih sistema - klijentskih i serverskih
  • odlično poznavanje računarskih mrežnih i komunikacijskih sistema (LAN/WAN)
  • odlično poznavanje i iskustvo u radu na poslovima sistem administracije (serveri, podaci, mrežna oprema)
  • organizacijske sposobnosti
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima-prednost
  • odlično znanje engleskog jezika

Opis posla i zadataka:

  • održavanje i instalacija računala i ostale opreme (prijenosna računala, printeri, skeneri...)
  • održavanje računarske mreže i servera  održavanje i arhiviranje baze podataka
  • tehnička podrška zaposlenicima
  • instalacija i konfiguriranje Windows radnih stranica
  • instalacija pratećeg software-a (Office, Antivirus...)
  • vođenje evidencije IT opreme / vođenje IT dokumentacije
  • priprema prijedloga i izvještaja za kupnju IT opreme i software-a u okviru standarda i dugoročnih ciljeva tvrtke

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Osobni i profesionalni razvoj kroz kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Rad u timu motiviranih i posvećenih stručnjaka

Sve kandidate koji su spremni prihvatiti izazov rada u profesionalnom okruženju, pozivamo da nam dostave svoje životopise sa kratkim opisom radnog iskustva poštom na adresu:

  • Natječaj ostaje otvoren do 24.10.2018. godine
  • Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni u roku 15 dana od dana zaključenja natječaja.

Za više informacija molimo kontaktirajte nas na 039 830-789 ili na web: www.dzajic-commerce.com.

Izvor: Posao.ba

10.10.2018