Poslovi - Oglas za posao

Zavarivač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Usora
Broj pozicija 2

PREIS USORA d.o.o. je međunarodna tvrtka  i članica Preis Group-e sa sjedištem u Općini  Usora.  Specijalizirani smo proizvođači i ponuditelji rješenja za visokokvalitetne zavarene konstrukcije: zavarivanje, mašinska obrada, pjeskarenje, lakiranje i konstruiranje. Glavna djelatnost tvrtke je usredotočena na proizvodnju uljnonepropusnih posuda, posebno kućišta za transformatore i drugih visokokvalitetnih zavarenih konstrukcija

Impresivan popis referencija kompanije PREIS USORA d.o.o. je priznanje našem odličnom radu i rezultat snažne predanosti cijeloga tima da postanemo vodeći ponuđač na globalnom nivou.

PREIS USORA d.o.o. u svoje redove poziva 10 novih suradnika za radno mjesto:

ZAVARIVAČ

Opis radnog mjesta

  • priprema materijala za zavarivanje,
  • izvođenje zavarivačkih radova,
  • odabir parametara zavarivanja, tamo gdje nije definirano s tehničkim podacima,
  • zavarivanje standardnim postupcima zavarivanja (MIG, MAG, TIG IN REL POSTUPKU).

Očekujemo:

  • stručno obrazovanje, odnosno certifikat za zavarivanje,
  • 1 godinu odgavarajućeg radnog iskustva – nije uvjet.

Nudimo:

  • Ugovor na određeni period 3 mjeseca
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Ukoliko ispunjavate tražene kvalifikacije ili mislite, da bi mogli uspješno raditi u našoj kompaniji, molimo vas da u roku 15 dana pošaljete prijavu sa biografijom i dokazima o ispunjavanju uvjeta, sa naslovom "ZAVARIVAČ" na e-mail: m.zakosek@preis.si.

Izvor: Posao.ba

04.10.2018