Poslovi - Oglas za posao

Električar - Elektroinstalater (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 3
Jezici:

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica zbog proširenja poslova u SR Njemačkoj objavljuje oglas za poslove:

Električara-elektroinstalatera

Stručna sprema:

  • ELEKTRIČAR-ELEKTROINSTALATER

Broj radnika:

  • veći broj izvršilaca

Opći uslovi za radno mjesto:

  • da je državljanin BiH
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak

POSEBNI USLOVI

  • minimalno III stepen stručne spreme ELEKTRO smjera
  • radno iskustvo i samostalan rad na istim ili sličnim poslovima
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta

  • Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad svih vrsta elektroinstalaterskih radova JAKE I SLABE STRUJE na gradilištima u SR Njemačkoj.

Prijave sa biografijom možete poslati na adresu

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

Fra Grge Martića 4

72000 Zenica

Ostale napomene:

  • Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.
  • Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.
  • Eventulana pitanja možete poslati na email: administacija@abmservis.ba  svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.
  • Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba
  • Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.
  • Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Izvor: Posao.ba

04.10.2018