Poslovi - Oglas za posao

Tehničar montaže i održavanja / Serviser (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: područje BiH, Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

2E CONSULTING je lider na domaćem tržištu iz oblasti besprekidnog napajanja, projektovanja i izvođenja sistema fizičke infrastrukture data centara, kao i pružanja preventivnog održavanja i servisne podrške po najvišim svetskim standardima.

Radi proširenja poslovanja i poslovnih aktivnosti na realizaciji projekata kompanija raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Tehničar montaže i održavanja / Serviser

(UPS, klima, baterije, agregati)

Opis poslova:

  • Vrši montaže, demontaže i instalaciju uređaja, sklopova, mašina i složenih sistema
  • Vrši servis i održavanje uređaja, jednostavnih i kompleksnih i sistema, u garantnom i post garantnom roku
  • Vrši rekonstrukcije postojećih energetskih i niskonaponskih instalacija i razvodnih ormana
  • Prati i vodi realizaciju ugovora o održavanju i ispunjenja ugovornih obaveza koje su mu dodeljene
  • Edukuje se o pravcima razvoja i novim softversko hardverskim rešenjima za opremu koja je predmet radova i podršk
  • Edukuje korisnike o potrebi redovnog održavanja i propisane kontrole uređaja
  • Odgovoran je za kvalitet sopstvenih radova i vođenje prateće dokumentacije i evidencije

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema tehničke struke
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima ili Minimum 2 godine iskustva rada na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biografiju i motivaciono pismo možete poslati na email adresuposao@2e-consulting.com sa naznakom za koje radno mesto se prijavljujete.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Izvor: Posao.ba

27.09.2018