Poslovi - Oglas za posao

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Bosna i Hercegovina, SR Njemačka
Broj pozicija 1
Jezici: Njemački

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica objavljuje oglas za poslove:

INŽENJERA ELEKTROTEHNIKE

Stručna sprema:

  • DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

Uslovi za radno mjesto:

  • da je državljanin BiH
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak

POSEBNI USLOVI:

  • završen elektrotehnički fakultet
  • poznavanje rada u AutoCAD-u
  • obavezno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta

  • Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva izradu projekata elektroinstalacija.

Prijave sa biografijom možete poslati na adresu:

ABM-SERVIS d.o.o. Zenica

Fra Grge Martića 4

72000 Zenica

Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Eventulana pitanja možete poslati na email: abm-servis_bih@hotmail.com

Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici: www.abmservis.ba

Kandidati koji zadovolje navedene uslove biće pozvani na razgovor.

Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Izvor: Posao.ba

25.09.2018