Poslovi - Oglas za posao

Vaspitač (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 5
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

VASPITAČ na neodređeno vrijeme

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Kandidati za radno mjesto vaspitača. treba da ispunjavaju sljedeće posebne uslove:

-završen fakultet - dipl.vaspitač predškolske djece;

-1 godina radnog iskustva u struci,

-položen stručni ispit i

-poznavanje rada na računaru

Svi kandidati za radno mjesto vaspitača treba da ispunjavaju sljedeće opšte uslove:

-da su državljani RS, odnosno BiH,

-da su stariji od 18 godina,

-da protiv kandidata nije pokrenut krivični postupak i

-da imaju opštu zdravstvenu sposobnost.

Kandidati uz prijavu su dužni priložiti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova Konkursa i to:

- Diplomu;

- Potvrdu o radnom iskustvu;

- Uvjerenje o položenom stručnom ispitu;

- Uvjerenje o državljanstvu ( ne starije od 6 mjeseci );

- Uvjerenje suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak ( ne starije od 3 mjeseca );

- Dokaz o poznavanju rada na računaru;

Dokumenti koji nisu originalni dostavljaju se u ovjerenim kopijama.

Ljekarsko uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti ( ne starije od 6 mjeseci ) i sanitarna knjižica se dostavlja po izvršenom izboru po Konkursu.

Dana, 10.10.2018. godine u 09,00 časova u prostorijama JU“ Centar za predškolsko vaspitanje i obrazovanje“ Banja Luka, ul. Jovana Dučića 3, obaviće se intervju sa kandidatima koji su dostavili potpune i blagovremene prijave, odnosno koji ispunjavaju uslove konkursa.

Kandidati se neće posebno pozivati na intervju, a ako se ne pojave na intervju, smatraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Kandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih dokumenata i te kopije neće biti vraćene kandidatima.

Rok za podnošenje prijava sa dokazima je 15 dana od dana objavljivanja Konkursa u dnevnim glasilima.

Neblagovremene i nepotpune molbe neće se razmatrati.

Prijave se mogu dostaviti lično ili na adresu: JU Centar za predškolsko vaspitanje i obrazovanje Banja Luka, ul. Jovana Dučića 3.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

21.09.2018