Poslovi - Oglas za posao

Tužilački asistent - daktilograf

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka

Tužilački asistent - daktilograf - REPUBLIČKO JAVNO TUŽILAŠTVO Banja Luka

Lokacija: Banja Luka

Tužilački asistent

Opis poslova: Kreira  tužilačka pismena po naredbi tužioca, formira dostavnice za pismena koja se dostavljaju van tužilaštva, registruje prateće priloge uz dokument, registruje sve radnje po naredbi tužioca, obavlja poslove kopiranja,te izvršava druge zadatke dodijeljene od strane tužioca u skladu sa  Pravilnikom  o sistemu za automatsko upravljanje predmetima u tužilaštvu. Obavlja i druge poslove koje mu odredi neposredni rukovodilac.

1.Opšti uslovi :
-da je državljanin  Bosne i Hercegovine
-da je punoljetan
-da ima opštu zdravstvenu sposobnost
-da nije osuđivan za krivično djelo na bezuslovnu kaznu zatvora od najmanje šest mjeseci ili za krivično djelo koje ga čini nepodobnim za obavljanje poslova u državnom organu
-da se protiv njega  ne vodi krivični postupak

2.Posebni uslovi

-  Srednja stručna sprema društvenog smjera
-  Šest mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Poznavanje rada na računaru

POTREBNI DOKUMENTI

Kao dokaz o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, kandidat uz prijavu treba da priloži :

-uvjerenje o državljanstvu
-izvod iz matične knjige rođenih
-uvjerenje  da kandidat nije osuđivan
-uvjerenje da se protiv njega ne vodi krivični  postupak ( ne starije od 6 mjeseci)
-svjedočanstvo o završenoj srednjoj školi
-dokaz o radnom iskustvu

Priloženi dokumenti trebaju biti  u originalu ili ovjerene kopije.

Kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti ljekarsko uvjerenje (ne starije od 6 mjeseci).
Prijavu na konkurs sa dokazima o ispunjavanju opštih i posebnih uslova dostaviti lično ili poštom na adresu:

Republičko javno tužilaštvo
Posebno odjeljenje za suzbijanje korupcije,organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala
ul. Bana Lazarevića br. 15
78 000 Banja Luka

Rok za podnošenje prijava je petnaest (15) dana od dana objavljivanja konkursa u dnevnom listu „Glas Srpske“

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prije donošenja odluke o izboru i prijemu u radni odnos, sa prijavljenim kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa obaviće se  intervju  kao i praktična provjera  znanja za obavljanje navedenih poslova.

O datumu i mjestu obavljanja intervjua i provjere praktičnog znanja kandidati će biti obavješteni naknadno, pismenim putem ili telefonskim pozivom, zbog čega je neophodno u prijavi navesti i kontakt telefon.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

17.08.2017