Poslovi - Oglas za posao

Šef održavanja (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Elektrotehnika, Mašinstvo
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Mrkonjić Grad

Društvo sa ograničenom odgovornošću “R-S Silicon d.o.o. Mrkonjić Grad“ raspisuje konkurs za prijem radnika na radno mjesto:

Šef održavanja

1 izvršilac

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati :

  • VSS mašinskog ili elektro inženjerstva,
  • Poznavanje MS office alata, Auto cad 2010, Solid works,
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u mašinskom ili elektro sektoru, te radno iskustvo na rukovodećim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Stručnost u radu, izražene liderske sposobnosti,
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada.

Opis posla za koji se raspisuje konkurs:

  • Rukovođenje službom održavanja i cjelokupna odgovornost za rad iste,
  • Plansko i sistemsko održavanje postrojenja, opreme i radnih mašina,
  • Izrada planova održavanja i pregleda opreme,
  • Analiza otkaza opreme i predlaganje mjera za sprječavanje istih,

Uz prijavu na konkurs kandidati su dužni dostaviti:

  • Kraću biografiju,
  • Kopiju ili sken diplome.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor. Ostale prijave neće se dalje razmatrati u postupku prijema u radni odnos, a kandidati o tome neće biti posebno obavješteni.

Prijavu na konkurs dostaviti putem pošte ili lično na adresu:

R-S Silicon d.o.o. Mrkonjić Grad

Bjelajce bb,

70 260 Mrkonjić Grad

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Izvor: Posao.ba

17.08.2018