Poslovi - Oglas za posao

Nastavnik/ica ruskog jezika

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Bijeljina
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

1.Nastavnik tehničkog obrazovanja i informatike – 14 časova, sa iskustvom, na određeno vrijeme, do povratka radnika sa plaćenog odsustva, a najdalje do 31. 08. 2019. godine,

2.Nastavnik ruskog jezika – 14 časova neposrednog vaspitno-obrazovnog rada, bez iskustva, na određeno vrijeme, do okončanja procedure za izbor drugog stranog jezika, a najdalje do 31. 08. 2019. godine,

3.Nastavnik biologije – 4 časa neposrednog vaspitno-obrazovnog rada, sa iskustvom, na neodređeno vrijeme.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Uslov za prijem nastavnika na gore navedeno radno mjesto je, pored opštih uslova utvrđenih Zakonom o radu, ispunjavanje i posebnih uslova predviđenih Zakonom o osnovnom vaspitanju i obrazovanju ( čl. 104. ovog zakona ) i Pravilnikom o stručnim profilima nastavnika, stručnih saradnika i vaspitača ( Sl.glasnik RS br. 77/09, 86/10 i 25/14).

Pravo učešća na konkursu imaju i lica koja su po propisima važećim do stupanja na snagu ovog zakona ispunjavali uslove u pogledu stepena i vrste stručne spreme.

Uz prijavu dostaviti dokumenta kojima se ispunjavaju opšti i posebni uslovi za prijem u radni odnos.

OPŠTI USLOVI:

-da je punoljetan, a to se dokazije izvodom iz matične knjige rođenih ili ovjerenom kopijom lične karte,

-da je državljanin Republike Srpske, a to se dokazuje uvjerenjem o državljanstvu, ne starijim od 6 (šest) mjeseci,

-da je radno sposoban, a to se dokazuje ljekarskim uvjerenjem koje ne može biti starije od 6 (šest) mjeseci i koje prilaže samo kandidat koji bude izabran po konkursu za ovo radno mjesto ( prvi na rang listi ), a prije zasnivanja radnog odnosa.

-da nije osuđivan pravosnažnom presudom za krivična djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog i drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem, koje pribavlja škola službenim putem za izabranog kandidata po konkursu,

POSEBNI USLOVI:

-ovjerenu fotokopiju diplome o završenom prvom ciklusu studijskog programa u kojoj je navedeno stručno zvanje u određenoj oblasti ili ekvivalent,

za ona radna mjesta gdje se traži radnik sa iskustvom i položenim stručnim ispitom, kandidat je dužanda dostavi uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u vaspitno-obrazovnom radu,

-dodatak diplomi koji sadrži prosjek ocjena tokom studiranja ili uvjerenje visokoškolske ustanove o prosjeku ocjena tokom studiranja, ukoliko u diplomi ne postoje podaci o prosjeku ocjena,

-uvjerenje izdato od Zavoda za zapošljavanje o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica,

-uvjerenje o radnom stažu izdato od ranijeg poslodavca za ona radna mjesta gdje se traži lice sa radnim iskustvom,

Test i intervju sa kandidatima koji su dostavili potpune i blagovremene prijave, odnosno koji ispunjavaju uslove konkursa biće obavljen u ponedjeljak, 27. 08. 2018. godine u 1000 časova u prostorijama škole u Ugljeviku.

Kandidati se neće posebno pozivati na intervju, a ako se ne pojave na intrvjuu, smataraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Kandidati treba da dostave ovjerene fotokopije svih dokumenata i te kopije neće biti vraćene kandidatima.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom slati na adresu: OŠ “Aleksa Šantić”, Ćirila i Metodija 44, 76330 Ugljevik, sa naznakom „Komisiji za izbor“.

Konkurs ostaje otvoren 8 (osam) dana od dana objavljivanja u “Glasu Srpske“.

Kontakt telefoni : 055/ 771- 252 i 055/ 773-008.

Napomena: Nepotpuna, neovjerena i neblagovremeno dostavljena dokumentacija neće se razmatrati.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

17.08.2018