Poslovi - Oglas za posao

Nastavnik/nastavnica ruskog jezika

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Doboj
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

1.Nastavnik demokratije i ljudskih prava.....1 izvršilac sa iskustvom, na određeno vrijeme do 31.8.2019. godine - 1 čas redovnog rada;

2.Nastavnik ruskog jezika.....1 izvršilac sa iskustvom, na određeno vrijeme do 31.8.2019. godine - 4 časa redovnog rada;

3.Nastavnik fizičkog vaspitanja.....1 izvršilac sa iskustvom, na određeno vrijeme do 31.8.2019. godine - 4 časa redovnog rada;

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Kandidati moraju da ispunjava sledeće uslove:

Opšti uslovi:

1.da je državljanin RS ili BiH, a to se dokazuje uvjerenjem o državljanstvu (datum izdavanja da nije stariji od 6 mjeseci)

2.da je punoljetan, a to se dokazuje izvodom iz matične knjige rođenih ili ovjerenom kopijom lične karte

3.da je radno sposoban, a to se dokazuje ljekarskim uvjerenjem ne starijem od 6 mjeseci koje prilaže izabrani kandidat nakon izvršenog izbora a prije zasnivanja radnog odnosa,

4.da nije osuđivan pravnosnažnom presudom za krivična djela učinjena protiv dostojanstva ličnosti, morala, službene dužnosti, trgovine ljudima, zlostavljanja djeteta, polnog ili drugog nasilja nad djetetom ili maloljetnim licem koje se dokazuje Uvjerenjem o neosuđivanosti a koje će za izabranog kandidata škola pribaviti službenim putem, a prije zasnivanja radnog odnosa.

Uz prijavu (potpisanu od strane kandidata koji se prijavljuje na javni konkurs za prijem u radni odnos) i dokumentaciju kojom dokazuje ispunjenost opštih uslova kandidat je dužan da dostavi i sledeću dokumentaciju na osnovu koje se vrši bodovanje po kriterijumima iz člana 9 Pravilnika o proceduri i kriterijumima prijema u radni odnos u osnovnoj školi, i to:

1)ovjerenu foto-kopiju diplome o završenom prvom ciklusu studijskog programa u kojoj je navedeno stručno zvanje u određenoj oblasti ili ekvivalent,

2)uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u vaspitno obrazovnoj ustanovi.

3)dodatak diplomi koji sadrži podatke o prosjeku ocjena tokom studiranja ili uvjerenje visokoškolske ustanove o prosjeku ocjena tokom studiranja

4)uvjerenje izdato od Zavoda za zapošljavanje o vremenu provedenom na evidenciji nezaposlenih lica,

5)uvjerenje o radnom stažu izdato od ranijeg poslodavca za radno mjesto

6)uvjerenje opštinskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu člana porodice poginulog borca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, ako se radi o kandidatu iz kategorije porodice poginulog borca,

7)uvjerenje opštinskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu ratnog vojnog invalida Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, ako se radi o kandidatu iz kategorije ratnog vojnog invalida,

8)uvjerenje opštinskog organa uprave nadležnog za boračko-invalidsku zaštitu o utvrđenom statusu borca Odbrambeno-otadžbinskog rata Republike Srpske, ako se radi o kandidatu iz kategorije borca.

Dana, 29.08.2018. god (srijeda) u 10:00 časova u prostorijama škole obaviće se test i intervju sa kandidatima koji su dostavili potpune i blagovremene prijave, odnosno koji ispunjavaju uslove konkursa. Kandidati se neće posebno pozivati na test i intervju, a ako se ne pojave smatraće se da su odustali od prijave na konkurs.

Kandidati su dužni dostaviti ovjerene kopije svih dokumenata i iste se neće vraćati kandidatima.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objavljivanja putem Zavoda za zapošljavanje.

Sve nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave se mogu dostaviti lično u prostorije škole, ili putem pošte na adresu: JU OŠ „Srbija“ 76239 Crkvina.

Izbor kandidata će se izvršiti u skladu sa Zakonom o osnovnom obrazovanju i vaspitanju i Pravilnikom o proceduri i kriterijumima prijema radnika u osnovnoj školi.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

16.08.2018