Poslovi - Oglas za posao

Recepcioner - Administrativni radnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

MASSIMO HOLDING d.o.o. Sarajevo raspisuje:

KONKURS

za prijem u radni odnos

RECEPCIONER-ADMINISTRATIVNI RADNIK (m/ž)

Opšti opis poslova:

  • Prijem, prijava/odjava gostiju
  • Izdavanje računa za usluge smještaja
  • Naplata usluge smeštaja
  • Primanje rezervacija putem telefona, internet portala, e-maila
  • Pružanje općih informacija gostima
  • Vođenje evidencije izvoda sa računa poslovne banke, izlaznih  i ulaznih faktura
  • Vođenje blagajne
  • Priprema dokumentacije za knjiženje
  • Izrada ponuda
  • Komunikacija sa bankama, klijentima i dobavljačima
  • Pomoć pri ostalim administrativnim poslovima
  • Ostali poslovi po nalogu Uprave

Uslovi za prijavu:

  • SSS društvenog smjera
  • Poželjno minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Visok nivo informatičke pismenosti (Microsoft Office alati)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • BH državljanstvo

Kandidati su pored navedenog dužni ispunjavati i opšte uslove predviđene Zakonom o radu FBIH.

Uz prijavu na konkurs kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • CV na bosanskom/hrvatskom/srpskom jeziku
  • Kopiju diplome odnosno dokaza o stručnoj spremi
  • Potvrda o ranijem zaposlenju, pismo preporuke je prednost pri zapošljavanju

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Prijave sa priloženom dokumentacijom dostavljaju lično na adresu Dženetića čikma 8, Sarajevo.

Sa izabranim kandidatima razgovor će se obaviti u prostorijama Društva. O datumu intervjua kanditati će biti blagovremeno obavješteni.  Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Kontakt broj za informacije: 033 953 486.

Izvor: Posao.ba

15.08.2018