Poslovi - Oglas za posao

Održavatelj radnih mašina i alata (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektrotehnika
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: regija Prnjavor-Derventa-Teslić-Doboj

Firma GMC d.o.o. zbog popune radnih mjesta i širenja proizvodnih kapaciteta raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos novog kadra – 1  izvršilac

Posebni uslovi:

  • KV ili SSS, elektro ili tehničkog smjera;
  • rad sa osnovnim alatima
  • poznavanja rada na računaru,
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima održavana mašina i alata;
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Obezbjeđuje održavanje sredstava rada Firme u skladu sa propisanim standardima funkcionalnosti ili sredstava,
  • Izvršava nadzor, upravljanje i održavanje mašina i alata te sistema  u skladu sa normama propisanim u tehničkim postupcima i uputama;
  • vodi evidenciju mašina i alata i sistema u alatnici, te zadužuje uposlenike ili radne centre sa pripadajućim mašinama, alatima i uređajima;
  • Vodi poslove preventivnog i korektivnog održavanja mašina, uređaja i  sistema s direktno nadređenim;
  • Vodi evidencije o radu uređaja, verifikacijama, obavljenim pregledima, popravcima i utrošenom materijalu, te servisiranju mašina, uređaja, alata i sistema;
  • Učestvuje u instalacijama, ispitivanjima i puštanju u rad mašina, uređaja, alata i  sistema;
  • Učestvuje u specificiranju potrebnog rezervnog materijala, pribora, instrumenata i alata;
  • Učestvuje u ažuriranju i izradi dokumentacije za mašine, alate, sisteme, uređaje i instalacije;
  • Izvršava i druge poslove i zadaće u skladu sa operativnim uputama za rad;
  • Obavlja potrebne remontne radove na sredstvima za rad;
  • Obezbjeđuje instaliranje novih i odstranjivanje zamjenjenih sredstava rada i opreme;
  • Izvršava druge poslove i zadatke po nalogu neposredno nadređenog.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti lično u sjedištu firme na adresi: Global Metal Construction,  Žabljak bb, 74230 Usora ili CV  mogu poslati putem emaila: info@gmcdoo.ba.

Za sve dodatne informacije kontakt telefon: +387 32 891208.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta, a najduže 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

14.08.2018