Poslovi - Oglas za posao

Radnik u proizvodnji (sezonski) (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Visoko
Broj pozicija 3
Jezici:

OGLAS ZA POZICIJU

RADNIK U PROIZVODNJI

SEZONSKI

O firmi:

Visoko i njegova okolina su već dugi niz godina prepoznatljivi po proizvodnji kvalitetnih mesnih prerađevina. Svojevrstan pečat od 1997. godine, dalo je i poslovno društvo VIMES, koje je bogatim asortimanom proizvoda za rekordno kratko vrijeme postalo prepoznatljivo na bosanskohercegovačkom tržištu.

Zbog uspješnosti dosadašnjeg poslovanja, sezonski širimo kapacitete proizvodnje. Dobrodošli!

Pozicija: Radnik u proizvodnji (sezonski)

Radnik u proizvodnji je odgovoran za ispravnu pripremu sirovine za obradu, rukovanje predmetnim mašinama prilikom obrade, te skladištenje gotovih proizvoda, sve prateći odgovarajuće standarde (HACCP).

Mjesto rada: Maurovići bb, 71300 Visoko

Broj izvršilaca: tri (3)

Opis posla:

  • Priprema proizvoda za termičku obradu;
  • Rukovanje mašinama za termičku obradu;
  • Rukovanje mašinama za ambalažiranje i pakovanje proizvoda;
  • Prijem, skladištenje i izdavanje sirovina i gotovih proizvoda iz skladišta;
  • Druga zaduženja iz radnog obima po nalogu nadređenog.

Opšti uslovi:

  • Najmanje šest (6) mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u istoj ili srodnoj industriji;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije (aktivan vozač) ili prebivalište na području mjesta rada;
  • Važeća sanitarna knjižica.

Dodatni uslovi:

  • Odgovornost;
  • Preciznost i pedantnost u radu;
  • Sposobnost decidnog praćenja instrukcija i pravovremenog izvršavanja operativnih zadataka;
  • Jasno iskazana fleksibilnost u radu;
  • Poštivanje timskog duha i naglašena kolegijalnost;
  • Izražena samoinicijativa za davanjem prijedloga s ciljem unapređenja efektivnosti i efikasnosti u obimu rada.

Nudimo Vam:

  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje;
  • Obuku za rukovanje proizvodnim mašinama uvažavajući HACCP standard;
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja, zavisno od doprinosa tokom sezone;
  • Finansijske stimulacije za prekovremeni rad u izuzetnim slučajevima;
  • Ugodno radno okruženje.

Način prijave:

Zainteresovani kandidati se mogu javiti telefonskim pozivom na centralni broj +387 32 743 911 s ciljem zakazivanja intervjua ili pokazati interes upitom na email: hr@vimes.ba sa nazivom emaila: „Upit za otvorenu poziciju Radnik u proizvodnji“.

Prednost imaju aplikanti prema dužini radnog iskustva u industriji.

Aplikanti koje ne ispunjavaju Opšte uslove neće biti razmatrani za zaposlenje nakon uvodnog intervjua. Hvala na razumijevanju.

Datum isteka oglasa: Do uspješnog zaposlenja potrebnog broja radnika a najkasnije do 13.9.2018.g.

Izvor: Posao.ba

14.08.2018