Poslovi - Oglas za posao

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Prijedor, Sanski Most, Visoko, Hadžići, Prnjavor, Doboj Jug
Broj pozicija 9

SiM Impex je preduzeće koje se 20 godina bavi prodajom rezervnih dijelova za putnička i laka komercijalna vozila. Posvećeno je kvalitetu, gradnji dugoročnih partnerskih odnosa i zadovoljstvu svojih kupaca. Od 2017. godine član je jedne od najvećih svjetskih korporacija za distribuciju rezrvnih dijelova za automobile sa poslovanjem u Sjevernoj Americi i Evropi. Zbog povećanja obima posla oglašava otvorena sljedeća radna mjesta:

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila (8)

Prnjavor 1, Prijedor 1, Sanski Most 1, Visoko 1, Hadžići 4, Doboj Jug, 1

Opis posla:

  • Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima
  • Izdavanje računa i naplata
  • Praćenje i dopuna asortimana robe
  • Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabave.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo u prodaji auto dijelova min. 1 godina
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
  • Komunikativnost i ljubaznost.

SiM Impex nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u SIM Impex-u odgovara Vama, prijavite se do 06.09.2018 na:

http://simimpex.ba/zaposlenje/  ili email-om na posao@simimpex.com

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Izvor: Posao.ba

08.08.2018