Poslovi - Oglas za posao

Vježbenik- diplomirani inženjer poljoprivrede (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Mostar

Temeljem članka 43. Statuta Grada Mostara („Gradski službeni glasnik Grada Mostara“, broj:4/04 i „Službeni glasnik Grada Mostara“, broj: 8/09 i 15/10) sukladno Odluci o prijemu vježbenika sa završenom visokom stručnom spremom u gradsku upravu Grada Mostara, broj: 02-36-10324/18 od 20.07.2018. godine, Gradonačelnik raspisuje

J A V N I  N A T J E Č A J

za prijem vježbenika u Gradu Mostaru

  1. Vježbenik – diplomirani pravnik, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po Bolonjskom sistemu obrazovanja – devet (9) izvršitelja;
  2. Vježbenik – diplomirani ekonomista, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po Bolonjskom sistemu obrazovanja- pet (5) izvršitelja
  3. Vježbenik- diplomirani inženjer građevine, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po bolonjskom sistemu obrazovanja- dva (2) izvršitelja
  4. Vježbenik- diplomirani inženjer prometa, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po Bolonjskom sistemu obrazovanja- dva (2) izvršitelja
  5. Vježbenik – diplomirani inženjer računarstva/informatike, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po Bolonjskom sistemu obrazovanja- jedan (1) izvršitelj
  6. Vježbenik- diplomirani inženjer poljoprivrede, visoka stručna sprema ili završen najmanje prvi ciklus studija uz ostvarenih najmanje 180 ECTS za lica koja su studije završila po Bolonjskom sistemu obrazovanja- jedan (1) izvršitelj

Opis poslova i radnih zadataka:

Vježbenici će obavljati poslove u svrhu osposobljavanja za samostalan rad u okviru svoje struke i stjecanja radnog iskustva za polaganje stručnog (upravnog) odnosno javnog ispita.

Radni odnos vježbenika zasniva se na period od jedne godine

Uvjeti:

  • odgovarajući stupanj i vrsta stručne spreme
  • prijavljen u evidenciji Službe za zapošljavanje HNŽ/K
  • bez radnog iskustva.

Pored navedenih uvjeta kandidati moraju ispunjavati i opće uvjete za prijem u radni odnos, za što će dokumentaciju dostaviti prilikom sklapanja ugovora o radu.

Potrebni  dokumenti (originali ili ovjerene kopije)

  1. sveučilišna diploma (nostrificirana diploma ukoliko fakultet nije završen u BiH)
  2. prosjek ocjena završenog školovanja (potvrda sa sveučilišta)
  3. potvrda-uvjerenje zavoda za zapošljavanje o dužini trajanja nezaposlenosti nakon stjecanja diplome
  4. popunjen prijavni obrazac (može se preuzeti na web stranici Grada Mostara – www.mostar.ba)

Procedura izbora:

Natječajnu proceduru provesti će Povjerenstvo za izbor i prijem vježbenika. Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave, neće se uzeti u razmatranje.  Za kandidate prijavljene na natječaj čije su prijave uredne i koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se intervju. Ako kandidat ne pristupi intervjuiranju, smatra se da je odustao.

Informacija o  mjestu i vremenu održavanja intervjua bit će naknadno objavljena na web stranici Grada Mostara.

Potpisanu prijavu na natječaj sa traženom dokumentacijom dostaviti preporučenom poštom na adresu : Grad Mostar, Adema Buća broj: 17 sa naznakom: „Javni natječaj za prijem vježbenika u Gradu Mostaru“ u roku od 30 dana od dana objave natječaja u dnevnim novinama – Večernji list i Oslobođenje i na web stranici Grada Mostara.

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

27.07.2018