Poslovi - Oglas za posao

Vozač/ Dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Kakanj , Visoko, Breza, Ilijaš, Tuzla

Mesna industrija SEMKO je jedan od vodećih proizvođača mesnih proizvoda u Bosni i Hercegovini.

Zbog povećanog obima posla, tražimo motivirane i odgovorne kandidate za sljedeće radno mjesto:

Vozač/dostavljač - 1 izvršilac, za regiju: Tuzla

Opis radnog mjesta:

  • vrši prijevoz i dostavu robe iz prodajnog asortimana društva cestovnom, domaćem prometu
  • obavlja poslove vožnje i prijevoza vozila kompanije,
  • brine se o tehničkoj ispravnosti vozila i higijeni vozila,
  • radi na održavanju vozila.
  • priprema i vozi vozilo na tehnički pregled.
  • odgovara za vozilo dok ga vozi, kao i za alat i drugi materijal koji se nalazi uz vozilo.
  • obavlja i druge srodne poslove u okviru svoje stručne spreme,

Očekujemo

Kandidati za navedenu poziciju trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

  • komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
  • osoba s iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost
  • odgovorna, stabilna i smirena osoba
  • vozačka dozvola B kategorije
  • brzo usvajanje protokola funkcioniranja društva
  • brza prilagodba radnom timu

Za navedenu poziciju nudimo:

  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih suradnika.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem pošte na adresu: MI SEMKO d.o.o., Goruša bb, 71300 Visoko s naznakom “ZA KONKURS”

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati.

MI Semko doo zadržava pravo prijevremenog zatvaranja konkursa.

MI Semko doo zadržava pravo ponavljanja ili poništavanja konkursa usljed neadekvatnih prijava.

Izvor: Posao.ba

25.07.2018