Poslovi - Oglas za posao

Vozač-dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Sarajevo

Planet d.o.o. je osnovan 1997. godine i danas  je jedna od vodećih kompanija za distribuciju robe široke potrošnje na području Bosne i

Hercegovine. U našem distribucijskom portfoliju su poznati brandovi na našem tržištu, i to: L'Oréal, Reckitt Benckiser, Red Bull , Rio Mare, Vileda, Vichy, Branck Caffe,Teekanne, Maretti, Alpo,Pompea, Pladis.

Za implementaciju strateškog plana za period  2017-2020 godine, Planet d.o.o. traži motivirane, odgovorne i ambiciozne kandidate za sljedeće radno mjesto:

Vozač-dostavljač  - 1  izvršilaca (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu

Opis radnog mjesta

  • Dostava i otprema robe kupcima u maloprodaji,
  • Utovar, istovar i skladištenje robe,
  • Održavanje čistoće u radnom prostoru ( vozilo, skladište),
  • Redovito održavanje motornih vozila ( pranje, čišćenje, servis),
  • Briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji,
  • Uredno i ažurno vođenje zadanih evidencijskih izvještaja.

Očekujemo

Kandidati za navedenu poziciju trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

  • SSS,
  • Radno iskustvo u poslovima dostave robe kupcima u maloprodaji,
  • Vozačka dozvola C kategorije bez ograničenja
  • Položen državni ispit
  • Kartica za digitalni tahograf
  • Po mogućnosti preporuka

Za navedenu poziciju nudimo

  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih suradnika.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV  putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Izvor: Posao.ba

20.07.2018