Poslovi - Oglas za posao

Trgovac - dostavljač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 2

„Auto DE-MI“ je regionalna kompanija koja je direktan uvoznik rezervnih dijelova i ulja za putnička vozila od vodećih dobavljača iz Evrope i Azije. Ima široku mrežu komitenata po cijeloj BiH, a sačinjava je mlad i stručan, dobro organizovan, tim koji iz dana u dan ostvaruje sve bolje rezultate na polju prodaje i distribucije auto dijelova.

Zbog širenja maloprodajne mreže „Auto DE-MI“ raspisuje konkurs za mjesto:

TRGOVAC  - DOSTAVLJAČ

( Sarajevo )

2 izvršioca

Opis radnog mjesta:

  • Neposredan rad sa kupcima
  • Prodaja i naplata robe iz asortimana kompanije
  • Izlaganje robe i postavljanje cijena
  • Održavanje urednosti maloprodajnog objekta, prema standardima kompanije
  • Dostava robe
  • Saradnja sa nadređenim rukovodstvom

Posebne vještine:

  • Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • Obavezno poznavanje auto dijelova
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Potvrda o nekažnjavanju

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad

Sve prijave možete slati putem pošte na adresu:

 DE-MI Promet doo

 ul. Veljka Mlađenovića 12

78 000 Banja Luka

Bosna i Hercegovina.

Izvor: Posao.ba

15.06.2018