Poslovi - Oglas za posao

Radnici u McCafé-u (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo, Mostar
Broj pozicija 10
Jezici:

Mcdonald’s BiH

Ugostiteljski radnici (m/ž) – Radnici u McCafé-u

Kao vodeći lanac brze usluge u svijetu i u Bosni Hercegovini, McDonald’s je jedan od najvećih svjetskih brendova, poznat po izrazito visokim standardima i sinonim je za brzu i ljubaznu uslugu, najkvalitetnije proizvode, čiste i ugodne lokacije te vrijednost koju gost dobije za svoj novac – to je zapravo i formula našeg uspjeha na koju smo ponosni.

Od jula 2011. godine kada je u samom centru Sarajeva, u ulici Maršala Tita na broju 36, otvoren prvi McDonald’s u BiH kontinuirano ulažemo u razvoj našeg poslovanja, iz godine u godinu otvaramo nova radna mjesta i poboljšavamo našu ponudu te nastojimo našim gostima uvijek pružiti samo najbolje.

Ukoliko tražite perspektivan I dinamičan posao sa mogućnošću napredovanja, McDonald’s je pravo mjesto za Vas.

Zbog povećanog obima posla, zapošljavamo:

  • Radnike u McCafé-u

Opis radnog mjesta:

  • Priprema i posluživanje proizvoda iz McCafé-u
  • Praćenje McDonald’s procedura I standarda
  • Komunikacija sa gostima I koordinacija sa ostalim dijelovima tima
  • Rad u aktivnom i dinamičnom kolektivu
  • Profesionalan odnos prema poslu I odgovornost
  • Mogućnost kontinuiranog razvoja I napredovanja

Potrebni uvjeti:

  • Završena SSS

Radni odnos:

Ukoliko želite da postanete dio našeg time, dostavite vašu prijavu sa biografijom, slikom I kontakt telefonom na e-mial info@mcdbih.ba ili na adresu: Gliese d.o.o. DL - McDonald's - ul. Maršala Tita 6 , 71000 Sarajevo. U prijavi je potrebno navesti za koju poziciju se prijavljujete.

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao:

Lokacije:

1. - McDonald's - Titova ( Centar ) - Maršala Tita 36 - Sarajevo

2. - McDonald's - Radon Plaza ( Nedžarići ) - Džemala Bijedića b.b. - Sarajevo

3. - McDonald's - Mostar ( T.C. Mepas Mall ) - Kneza Višeslava i kardinala Stepinca b.b. - Mostar

Izvor: Posao.ba

15.06.2018