Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani inženjer mašinstva (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Zašto Mi?

Penny plus je  domaća stabilna  kompanija  koja se bavi prodajom i distribucijom na malo i veliko visokokvalitetnog  građevinskog materijala, vodomaterijala, elektromaterijala, plastike, pločica, lajsni, sanitarija, drugog  građevinskog materijala, kućnih potrepština i roba široke potrošnje sa velikim brojem poslovnih objekata.

Bavimo se i izgradnjom poslovnih objekata reprezentativnog karaktera.

Naša kompanija je prisutna na tržištu vise od 20 godina, raspolaže sa preko 50.000 artikala i imamo preko 400 zaposlenih radnika.

Naši kupci cijene našu  raznovrsnu ponudu  i uslužnost.

Kao zaposlenik  naše kompanije Vi ste ponosan radnik, nastojite ispuniti očekivanja i to radite sa zadovoljstvom.

Ako ste ambiciozni, snalažljivi, samoincijativni, odgovorni i prepoznali ste se u naprijed navedenom te imateradno iskustvo koje je neophodno molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

DIPLOMIRANI INŽENJER MAŠINSTVA

(1 izvršilac, mjesto rada Sarajevo)

Što vas očekuje u svakodnevnom radu?

Opis posla:

  • Nabavka i ugovaranje pojedinačne isporuke robe u okviru plana prometa uz saglasnost neposrednog rukovodioca za program sanitarija, keramike, grijanja, vodo – materijala, robe siroke potrošnje kao i ostalog asortimana sa kojim posluje firma
  • Odgovornost za držanje optimalnih zaliha roba na skladištu, kao i za robe koje duže vrijeme stoje na skladištu.
  • Redovan obilazak prodajnih centara u svrhu ostvarenje plana prometa i snadbjevenosti prodajnog centra te predlaganje i implementacija mjera potrebnih za unapredjenje prodaje
  • Proširenje asortimana i uvođenje novih artikala u prodaju.
  • Predlaganje mjere za poboljšanje organizacije i unapređenje poslovanja prodajnih centara.
  • Obavljanje komercijalne poslove na realizaciji utvrđenog plana prometa i snadbjevenosti prodajnog centra
  • Informišete nadređenog o zahtjevima tržišta i eventualnim primjedbama kupaca i dobavljača.
  • Planiranje zaliha robe iz svog djelokruga rada.
  • Posjeta poslovnih sajmova kako u zemlji tako i inostranstvu.
  • Organizacija selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
  • Po potrebi obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca i direktora društva

Odgovorni ste za:

  • Izvršenje dužničko povjerilačkih odnosa i naplatu potraživanja od kupaca u saradnji sa računovodstvenom službom.
  • Ispravnost komercijalne dokumentacije iz svog djelokruga rada
  • Zakonitost poslovanja iz svog djelokruga rada.
  • Organizovanje poslovnih sastanaka sa dobavljačima i kupcima
  • Posjetu poslovnim sajmovima kako u zemlji tako i inostranstvu.
  • Organizaciju selektivnih kontrola po prodajnim centrima.
  • Sve ostale poslove iz svog djelokruga rada

Uslovi koje trebate ispunjavati su:

  1. VSS– Mašinski fakultet
  2. Obavezno 3 godine  radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  3. Obavezno aktivno znanje Engleskog jezika u govoru i pismu, poželjno znanje Njemačkog jezika,(napominjemo da prijave za one koji min.ne govore jedan od stranih jezika necemo uzeti u razmatranje)
  4. Samostalnost u obavljanju posla
  5. Spremnost za rad na terenu
  6. Vozačka dozvola B kategorije,aktivan vozač
  7. Poznavanje rada na računaru je obavezno
  8. Odlične komunikacijske i prezentacijske sposobnosti kao i vještine pregovaranja,
  9. Izrazito izgrađene sposobnosti planiranja, analize i organizacije,

Nudimo:

  • Stimulativno radno okruženje,
  • Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom,
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • Mogućnost implementacije svih dobrih ideja,
  • Mogućnost dodatne edukacije,
  • Mogućnost povremenih putovanja.
  • Rok za podnošenje  prijava u formi CV je 10 dana od dana objavljivanja ili do popune radnih mjesta.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani .

U uži izbor će ući samo oni  kandidati koji ispunjavaju uslove oglasa.

Radna mjesta će se popunjavati odmah po  prijavama i izboru adekvatnih kandidata!!!

Ukoliko ispunjavate uslove navedene u oglasu:

Prijavite se  putem pošte na adresu igmanska bb, 71320 Vogošća (krug Unis pretis)

Budi dio tima koji pobjeđuje!!!!

Izvor: Posao.ba

15.06.2018