Poslovi - Oglas za posao

Nastavnik (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka

Nastavnik za užu naučnu oblast - Elektronika i elektronski sistemi (m/ž)

Konkurs za izbor nastavnika i saradnika - UNIVERZITET U BANjOJ LUCI

OPIS RADNOG MJESTA

I ZA IZBOR NASTAVNIKA:

Za uže naučne oblasti:

1.Saobraćajnice*-1 izvršilac

2.Teorijska ekonomija -1 izvršilac

3.Menadžment -1 izvršilac

4.Elektronika i elektronski sistemi -1 izvršilac

5.Proizvodno mašinstvo -1 izvršilac

6.Inženjerstvo i zaštita radne sredine -1 izvršilac

7.Otorinolaringologija* -1 izvršilac

8.Onkologija i radioterapija*-1 izvršilac

9.Farmaceutska hemija** - 2 izvršioca

10.Ishrana i fiziologija biljaka -1 izvršilac

11.Anatomija i fiziologija životinja -1 izvršilac

12.Zoohigijena i zdravstvena zaštita životinja -1 izvršilac

13.Stočarstvo (gajenje životinja, ishrana životinja) -1 izvršilac

14.Zaštita životne sredine -1 izvršilac

15.Socijalna politika -1 izvršilac

16.Područja socijalnog rada -1 izvršilac

17.Specifične književnosti – angloamerička književnost (nastavni predmeti: Književnost engleskog klasicizma i romantizma; Viktorijanska književnost, Renesansna drama; Uvod u proučavanje engleske književnosti; Viktorijanska poezija i poetika) -1 izvršilac

18.Specifični jezici – srpski jezik -1 izvršilac

II ZA IZBOR SARADNIKA:

1.Geodetski referentni sistemi -1 izvršilac

2.Geoinformatika -1 izvršilac

3.Termotehnika -1 izvršilac

4.Interna medicina* -1 izvršilac

5.Oralna hirurgija -1 izvršilac

6.Fizikalna medicina i rehabilitacija* -1 izvršilac

7.Onkologija i radioterapija* -1 izvršilac

8.Farmakognozija -1 izvršilac

9.Higijena -1 izvršilac

10.Međunarodno pravo -1 izvršilac

11.Nacionalna istorija - 3 izvršioca

12.Opšta istorija - 1 izvršilac

13.Opšta pedagogija -1 izvršilac

14.Metodika vaspitno-obrazovnog rada -1 izvršilac

15.Specifični jezici – ruski jezik -1 izvršilac

16.Specifični jezici – njemački jezik (nastavni predmeti: Savremeni njemački jezik 1; Savremeni njemački jezik 2; Savremeni njemački jezik 3; Savremeni njemački jezik 4) -1 izvršilac

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

OPŠTI USLOVI :

1.1 Opšti uslovi za prijavu na konkurs su sljedeći:

-da je državljanin Republike Srpske ili Bosne i Hercegovine;

-da je stariji od osamnaest (18) godina;

-da ima opštu zdravstvenu sposobnost;

-da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak.

1.2 Kandidati za izbor pod rimskim brojem I i II dužni su dostaviti sljedeću dokumentaciju, kao dokaz o ispunjenosti opštih uslova:

-uvjerenje o državljanstvu (ne starije od šest mjeseci);

-izvod iz matične knjige rođenih;

-uvjerenje o radnoj sposobnosti (uvjerenje o radnoj sposobnosti dostavljaju kandidati koji budu izabrani, prije zaključenja ugovora);

-uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne starije od šest mjeseci);

1.3 Navedena dokumenta iz tačke 1.2 Konkursa ne podnose kandidati koji su u radnom odnosu na Univerzitetu u Banjoj Luci.

POSEBNI USLOVI

2.1 Izbor u zvanje nastavnika i saradnika i period na koji se bira akademsko osoblje propisani su odredbama članova od 76-83. Zakona o visokom obrazovanju („Službeni glasnik Republike Srpske“, broj: 73/10, 104/11, 84/12, 108/13, 44/15 i 90/16).

Kandidati za izbor u naučno-nastavna, nastavna i saradnička zvanja, uz prijavu na konkurs i dokaz o ispunjenosti opštih uslova, dužni su dostaviti sljedeću dokumentaciju:

Pod rimskim brojem I:

-ovjeren prepis ili fotokopiju diplome o naučnom stepenu doktora nauka iz naučne oblasti za koju se vrši izbor,

-dokaz o izboru u zvanje (ako je ranije biran),

-kratku biografiju i bibliografiju, kao i dokaze o ispunjenosti uslova za izbor u zvanje u koje se bira u skladu sa članom 77. Zakona o visokom obrazovanju, kao i po jedan primjerak svega navedenog u bibliografiji

Pod rimskim brojem II:

-ovjeren prepis ili fotokopiju diplome o naučnom stepenu magistra nauka, mastera ili o završenoj VSS iz naučne oblasti za koju se vrši izbor,

-kratku biografiju i bibliografiju, kao i dokaze o ispunjenosti uslova za izbor u zvanje u koje se bira u skladu sa članom 77. i 78. Zakona o visokom obrazovanju, kao i po jedan primjerak svega navedenog u bibliografiji.

NAPOMENA:

* Sa kandidatima za izbor nastavnika pod rednim brojevima 1., 7., 8., i sa kandidatima za izbor saradnika(poglavlje II) pod rednim brojevima 4., 6., i 7. zaključiće se ugovor o dopunskom radu.

** Sa jednim od izvršilaca pod rednim brojem 9. za izbor nastavnika(poglavljeI) zaključiće se ugovor o dopunskom radu.

Prijave se podnose u roku od 15 dana od dana objavljivanja Konkursa.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijave sa navedenim dokumentima i dokazima dostaviti na adresu za radna mjesta:

ZA IZBOR NASTAVNIKA:

-Pod rednim brojem 1. ARHITEKTONSKO-GRAĐEVINSKO-GEODETSKOM FAKULTETU, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 77, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 2. i 3. EKONOMSKOM FAKULTETU, Majke Jugovića 4, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojem 4. ELEKTROTEHNIČKOM FAKULTETU, Patre 5, 78000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 5. i 6. MAŠINSKOM FAKULTETU, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 71, 78000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 7., 8. i 9. MEDICINSKIM FAKULTETU, Save Mrkalja 14, 78000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 10., 11., 12. i 13. POLjOPRIVREDNOM FAKULTETU Univerzitetski grad - bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojem 14. PRIRODNO-MATEMATIČKOM FAKULTETU, Mladena Stojanovića 2, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 15. i 16. FAKULTETU POLITIČKIH NAUKA, Univerzitetski grad - bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 17. i 18. FILOLOŠKOM FAKULTETU, Univerzitetski grad - bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78 000 Banja Luka

ZA IZBOR SARADNIKA:

-Pod rednim brojevima 1. i 2. ARHITEKTONSKO-GRAĐEVINSKO-GEODETSKOM FAKULTETU, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 77, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojem 3. MAŠINSKOM FAKULTETU, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 71, 78000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 4., 5., 6., 7., 8. i 9. MEDICINSKIM FAKULTETU, Save Mrkalja 14, 78000 Banja Luka

-Pod rednim brojem 10. PRAVNOM FAKULTETU, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića 77, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 11, 12., 13. i 14. FILOZOFSKOM FAKULTETU, Univerzitetski grad - bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78 000 Banja Luka

-Pod rednim brojevima 15. i 16. FILOLOŠKOM FAKULTETU, Univerzitetski grad - bulevar vojvode Petra Bojovića 1A, 78 000 Banja Luka

Oglas je preuzet sa zvanične web stranice gore navedene institucije ili iz drugih izvora oglašavanja.

13.06.2018